Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

musketeer olmak istiyordum ama 2-3lvl domuzu bile 5 kurşunla yatırıyor bu nasıl iş yahu

oysaki great axela ise farmlar gibi kesiyorum 4-5 lvlleri pehh

ilerdede böyle olacaksa tüfengi sadece eğlenmek için taşırım ben valla DPS warrior kasarım

Sosyal ağlarda paylaş

12 saat önce, korro dedi ki:

musketeer olmak istiyordum ama 2-3lvl domuzu bile 5 kurşunla yatırıyor bu nasıl iş yahu

oysaki great axela ise farmlar gibi kesiyorum 4-5 lvlleri pehh

ilerdede böyle olacaksa tüfengi sadece eğlenmek için taşırım ben valla DPS warrior kasarım

musket bow dan sonra en iyi crit silahlarıdan biri en fazla 2-3 atış yeter ileride, critlerse resmen tek atıyor zaten.

bow nişan alması zorluyor insanı 1 saat sonra benden demesi ranged istiyorsan musket all the way.

Sosyal ağlarda paylaş

38 dakika önce, GreenPeace77 dedi ki:

musket bow dan sonra en iyi crit silahlarıdan biri en fazla 2-3 atış yeter ileride, critlerse resmen tek atıyor zaten.

bow nişan alması zorluyor insanı 1 saat sonra benden demesi ranged istiyorsan musket all the way.

teşekkürler?

Sosyal ağlarda paylaş

suana kadar oynadigim guzel cogu mmoda logistik bi challenge olarak geliyordu zaten, burda asil sorun o degil icerigin tek duze ve sig kalmasi, questler akici ve hikaye guzel olsa kosmak yormaz o zaman, ikisi bir arada olmadigi icin ne icin kosuyorum diye sorgulatmaya basliyor bir sure sonra. Umarim end game daha bir amac ustune olur, en azindan pvp ve itemizasyondan umutluyum ben, sasali olmayan armor setler, guzel karakter animasyonlari, bunlari iyi harmanlamislar, ustune guzel arada girip eglenmelik bir pvp-pve katarlarsa gayet f/p mmosu olur.

Sosyal ağlarda paylaş

işte oyuna başlayınca introdan sonra ilk settlement'a geliyosun. orda napıyosan 60'a kadar aynısını yapıcaksın dsb. öyle interaktif, instanced quest falan yok, dümdüz fetch. o sıkıyo zaten. yoksa ilk leveling deneyimimde sıkıldığım mmo pek hatırlamıyorum. skill açılıcak o açılıcak bu açılıcak diye bi kere endgame'e kadar oynatıyo o oyunlar. burada motivasyon ve ödül hissi yok 60 olmak için açıkçası. heyecanlandıran bi skill ya da oyun mekaniği yok ilerledikçe açılan.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, korro dedi ki:

Age of Conanın çakması diyenler var ama bence çok daha güzel ondan, tabii umarım sonu benzemez ona.

Age of conan ve warhammer gibi oyunlar şu yoklukta çıkmış olsalar efsane olurlardı.  mmorpg nin tavan yaptığı dönemlerde alpha /beta seviyesinde çıktıkları için 2 ayda patladı bu oyunlar . yoksa içerik olarak new world ü katlayacak yapımlardı.  aha new world te patch notlar yazıyor adamlar tonla bug düzeltmişler. 

Sosyal ağlarda paylaş

sylvanas +1

gerçekten her oynadığım, leveling olan mmorpg de bir şekilde son levela gelmişimdir hadi sonra endgame contenti yoktur veya o contente erişim zordur bırakırsın oynamazsın ama burada resmen zorluyorum elim zor gidiyor oyuna Level 39 oldum, of yine aynı şeyleri yapacağım diye. Progression hissiyatı da hiç yok skill treeler hiç heyecanlı değil abilityler gerçekten çok tembel bir şekilde tasarlanmış. Yani Fire staffa şurada hepimiz 10ar tane daha eğlenceli abilityler sallayabiliriz.

Arada bizim companydeki insanlarla gruplaşıyoruz bir yerlere gidiyoruz muhabbet falan o oynatıyor ama o da oyunla ilgili değil. Grupça oynamak bile dert. Kimin nerede questi var haritadan tagleyip teker teker herkesin questini yapıyoruz ki birlike oynayabilelim. Kimse aynı queste sahip olmuyor. Side questleri chain yapmaları gerçekten çok saçma bir seçim olmuş. Şu oyuna keşke event bazlı questing koysalar bir mekana gidince objective pop up etse orada tamamlayıp bitirsek, grupça rahat yapsak falan çok daha keyifli olurdu. Town board ile daha hızlı levellanıyor o da dünyanın en sıkıcı işi sürekli şehirde bir crafterdan diğer crafter a koşturup turn in et başka şehire teleport ol rinse and repeat. Bu oyunda yorulup sonra Final Fantasy 14 e girip rahatlıyorum. 

O da pvp focus oyun diye söylüyorum biraz Albion Online'dan örnek alsınlar ne kadar çok sistem var solo, küçük grup, büyük grup contenti için hem pvp hem pve. 

Tabi oyun daha başında ama umarım amazon bir feedbackleri dinler şöyle gameplaye genel bir overhaul getirirler yoksa 1 aya falan çok fazla adam kalmaz gibime geliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...