Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

valla light giydim ben, roll yaparken X basıyorum durmaksızın devam edebiliyo. oyunu atomlarına ayırdık koşma hamallığından kurtulalım diye. rollarken sheat weapon yaparsanız duraksamıyo arkasından. pvp'de de aklınızda olsun dsb.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, sylvanas dedi ki:

valla light giydim ben, roll yaparken X basıyorum durmaksızın devam edebiliyo. oyunu atomlarına ayırdık koşma hamallığından kurtulalım diye. rollarken sheat weapon yaparsanız duraksamıyo arkasından. pvp'de de aklınızda olsun dsb.

ben kerterez alip deskopa donuyorum, auto runu mousea verdim zaten, baya apexleri hesaplayip duz cizgi cekince kor topal gidio gidicege yere, ya da gathering kasa kasa gezmekte bir cozum asiri issizseniz.

Sosyal ağlarda paylaş

bow çok fena sardı o yüzden sıkılmıyorum şu an, avlana avlana ya da millete sıka sıka gidiyorum target practice gibi. bi de gathering yaparken %38 şansla mazot veren toollar var, onları da aldığım için her otta taşta durup topluyorum. travel yapa yapa mazot kalmıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Sam dedi ki:

dün inn recall cd bitene kadar oyunu kapatıp factorio oynadım, koşmaktan bu kadar sıkıldığım oyun olmamıştı gerçekten de.

evet intihar yöntemini biliyorum ama reddediyorum.

abi o yöntemi ben de hiç kullanmadım da bu kadar yürümekten nefret edenlere önerdim

Sosyal ağlarda paylaş

questten queste koşuyorsanız sinir ediyor. ama benim gibi gittiğiniz yoldaki bütün ağaçların ırzına geçiyorsanız çok da dert etmezsiniz.

fakat gene de şikayet etmek lazım. questlerin dizilişi berbat. bi şehirde 2 quest yaptırıp diğerine gönderiyor sonra tekrar geri göndertiyor. questleri bilerek koşuşturmalı yapmışlar resmen. dizayn berbat kesinlikle.

Sosyal ağlarda paylaş

aşırı dandik tank mekaniğinden dolayı ilk kez bir mmorpg de tank oynamıyorum. Bunun yanında medium armor giymiş two handed axe ve hatchet olayına takılıyorum. Barbarian build diyorlarmış buna. böyle devam edeceğim.   

Oyun ilerledikçe çoğu kişide övgüler yerini sövmeye bırakmaya başlamış.

Sosyal ağlarda paylaş

Questler denk geldiğinde aslında bir tur şehirden çıkıp ardarda aynı bölgede 3-5 quest birden tamamlanıp hızlıca dönülebiliyor. Sıkıntı o ayarı tam iyi yapamamış olmaları. 2-3 questline tam oturmayınca bi questline ile daha yeni bitirip şehre döndüğün bölgeye diğer questline tekrar yolluyor gibi durumlar ortaya çıkıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

rdo'dan sonra conan exiles'da at auto-route yapamayınca üzmüştü ama hadi o daha eski oyun demiştim. bunda ne mount var ne auto-route, fast travel da respec ve craft'ta hemen herşeye kullanılanla aynı kaynağı paylaşıyor.

dün resmen kafamdan nasıl koşmayı minimize ederim diye hesaplar yaptım, kafamda rotalar çizdim. ama gene en yakın shrine ve en yakın şehre 5km uzakta bir yerde quest bitince inn cd'deyse yapacak birşey yok.

koşmayı morrowind sevdirdiyse nefret ettiren de bu oyun oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...