Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, sylvanas dedi ki:

Full healer var mi? Protection traitleri daha iyi gibi. Buff ve hot falan da veriyolar. Max levelde kac puan oluyor gorelim de build belli olur.

Evet Soldan healın En alttakini alacak şekilde 11 puan verip sağ taraf protector oynayacaksın. Sağ tarafın healı sol taraftan daha güçlü

Sosyal ağlarda paylaş

ya sürekli sıradayken connection lost: mm_loginservices ıvır zıvır hatasını alıyorum. Karakter gözükmüyor sonra tekrar geliyor ve her sıraya girişimde tekrar en sona atıyor. Sıraya girdiğimde 2000 kişiydi düştüm 2200 oldu. diye diye 2500 e çıktım. Bunu yaşayan var mı? normal sırada bekleyebiliyor musunuz ben 3-4 dakika sonra bu hatayı alıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

ne salak herifler ya, şu boşlukta aynı anda 700K oyuncu potansiyelini şu queue sorunu yuzunden kaybedecekler...

aç kardeşim 150 tane sunucu avrupaya, AWS değil misin? Ortada adam gibi MMO yok diye herkes yükleniyor şu an. 

2 kere 2000 den 200-300 lere kadar gelip hata alınca vazgeçip kapattım bugün.

Sosyal ağlarda paylaş

15 dakika önce, Mortis dedi ki:

ya sürekli sıradayken connection lost: mm_loginservices ıvır zıvır hatasını alıyorum. Karakter gözükmüyor sonra tekrar geliyor ve her sıraya girişimde tekrar en sona atıyor. Sıraya girdiğimde 2000 kişiydi düştüm 2200 oldu. diye diye 2500 e çıktım. Bunu yaşayan var mı? normal sırada bekleyebiliyor musunuz ben 3-4 dakika sonra bu hatayı alıyorum.

Bu olunca ok a bas ve bir sey yapma, 15-20 sn sonra kaldigi yerden devam ediyor sira.

Scalanova tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

neyse zaten kosup durmaktan yilmistim tum gun, yoruyor oyun beni. oraya kos buraya kos, tab targetsiz seri combatta zorladi hafiften, arti etrafta onlarca kisi devamli hareket halinde, her an her yerde bir hareket cok bogucu.

geri kalan seyler guzel yerli yerinde, ortalama oynanabilir bir mmorpg olmus. serverlerinde duzelmesi nasil olacak aklim almiyor pek, 2000 kisilik serverde oynamaya calisan 10binlerce kisi var. ne degisecek bakalim.

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Black-ice dedi ki:

pvpde en büyük sıkıntım silahın değişip değişmediğini anlayamamam. silah değişimini engelleyecek bissürü şey var. bi indicator falan da yok göz önünde. aşırı zorlanıyorum ya. esodaki gibi ölsen de kalsan da o silah değişse keşke.

benzer şekilde skilli tam kullanmak üzereyken stagger efekt yersen atmıyor skilli ve cd'ye giriyor o da gıcık

Sosyal ağlarda paylaş

karakter transferi bilerek açmıyorlar bence. çünkü queue sorunu düzelemedi ve karakter transfer açılırsa daha berbat olacak bu queue olayı.

millet sıra bekleyeceğime boş servera girip kasarım sonra transfer yaparım dedi ama oynamak istedikleri server gene 2k limitli olacak...

queue ye girmek istemedikleri için oyunda duvara karşı koşan bir sürü karakterler görüyorum...

amazon dedik dünya parası var dedik ama baya baya sınıfta kaldı...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...