Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

5 saat önce, Oce4n dedi ki:

ya bu serverların 2000 kapasitesi çok saçma değil mi. hadi release'i geçtim 2 ay sonra bile 2000 kişi ne abi. UO serverları daha fazla kapasiteliydi.

hani şu an sözde bekliyoruz da, boşuna bekliyormuşuz gibime geliyor bide.

benim oynadığım uo sunucusunda bile 2k üstü online oluyor ? 2500 leri gördüm ben ?
spacer.png

Sosyal ağlarda paylaş

haha di mi al heal staff demişler sonra neyse life olsun bari ismi olmuş.

gelir herhalde ama ya farklı tipte healer silahları herhalde şöle bir angry earth temalı nature staff falan ne biliyim druid tarzı. Oyunun o bazı güzel. Bir sürü silah çıkarıp buildleri gameplayi falan iyice dallandırıp budaklandırabilirler, alt kasayım vs derdi de yok zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Mortis dedi ki:

haha di mi al heal staff demişler sonra neyse life olsun bari ismi olmuş.

gelir herhalde ama ya farklı tipte healer silahları herhalde şöle bir angry earth temalı nature staff falan ne biliyim druid tarzı. Oyunun o bazı güzel. Bir sürü silah çıkarıp buildleri gameplayi falan iyice dallandırıp budaklandırabilirler, alt kasayım vs derdi de yok zaten.

betadan sonra 8 tane mi ne silah eklenecek diyolardı. daha var gelecek olan. Bi kere bariz lightning eksik ya fire var, frost var light nası olmaz -.-

Sosyal ağlarda paylaş

ayarları karıştırdım ideal bi şeyler oldu. lock keyi V ye aldım. nişan alırken v'ye basarsam kitliyo, mouse wheel ile yakındaki hedeflere geçiyo. aoe atmak için alan seçiyosun. gayet viable'mış. gw2'dekinin bi tık üstü yani. gruptayken direkt mousewheel ile adamlar arasında geçiş yapıyo.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...