Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, zipzip dedi ki:

abi biz bi guild kurucaz. yayıncılar da var da o kadar az izleniyoruz ki drama falan olması imkansız. zaten yayıncı serverlarından kaçınıyoruz. olur da aynı serverda takılmak isterseniz seçince serverı yazarım buraya.

çıplak savaşma challange falan yapmıcaksanız olur dsfgs

gerçi bi Annen Inc. de akardı ama 

Sosyal ağlarda paylaş

18 saat önce, Quo-Vadis dedi ki:

Siz bir oynayın, ben 2-3 ay sonra düşüneceğim, şu ilk hype dalgası geçsin, duruma göre bakarım.

abi artık  tüketiyoruz gidiyor. Yani keyif alıcaksan o 2-3 ay içinde alıcaksın sonra sönüp gidiyorlar.  100 tl verdin 2 ay hype ile keyifle oynadıysan ,öp başına koy .Parasını cıkarmıştır o oyun.

Sosyal ağlarda paylaş

RedzyTV'nin güncellenmiş server listesine baktım, server dili sadece English olanları ve oyuncu sayısı fazla olanları seçtim, aklıma gelenler:

Alfheim, Türk ağırlıklı Marauder faction guild olacakmış.

Anwynn ve Asgard (Open Beta'da Türk serverı olarak geçiyormuş) PvP Serverlar gibi görünüyor, kalabalık olacak, queue olma ihtimali çok yüksek. Hype bitince ve merge olmasa, stabil oyuncu kalacak birkaç serverdan biri olur. Farklı World Set'te yer alıyorlar. Her iki serverda da çok sayıda takipçisi olan streamerlar var.

Baltia, Syndicate ağırlıklı karma guild ama Rus ilgisi de var.

Barri, Dutch ağırlıklı. 

Bifrost UK ağırlıklı görünüyor. 

Ekera baya karma bir server, oyuncu sayısı fazla. Largescale PvP & GvG. Uzun dönem süreceğini söylemişler Reddit'te.

Hellheim, perma-flag PvP.

Midgard, İskandinav ve UK ağırlıklı.

Muspelheim, kaçınmak lazım, Macar ağırlıklı.

Naxos, kalabalık PvP guildleri var, karma görünüyor.

Niflheim, Çek ve Slovak ağırlıklı, ben olsam kaçınırım.

Runeberg, RP server.

İsmi geçmeyen serverlar ilerleyen tarihlerde oyuncu azlığından merge edilmeye aday serverlar olabilir. Kalabalık serverda queue, name reserve sorunu olabilir ve sürekli drama dönebilir. TR, Rus, Macar ve İskandinav guildlerin baskın olduğu serverlarda da diğer MMO'lardan iyi deneyimlerim yok.

Öyle veya böyle bir Pati oluşumu olmazsa ya da varolan bir yapıya yancı girmezsek, UK ağırlıklı Bifrost tercih ederim gibi görünüyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...