Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New World - (Pati > CaerSidi / Covenant)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Girdim, hmm ses iyi grafik nefis, animasyon combat guzel, iki saat oynadim ama sonra giresim gelmedi nedense uninstall ettim. alirmiyim emin degilim.

hic bir tarafi iki saatlik surede kotu de degildi halbuki.

sanirim gene 'ayni seyler ayni seyler sonucu belli' sendromum bas gosterdi. 

Scalanova tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

oyun nazisi olmuşunuz hacı siz hayatınızda oyun yapmadığınız için hemen tü kaka bug demek çok kolay

bu kadar farklı oyun stilini bu kadar güzel yediren oyun olmadı bence şimdiye kadar.

bow alınca eline gelmiş geçmiş en iyi bow combatı  tüfek alınca aynı şekilde spear alınca yine öyle

sesler falan  ayrı inanılmaz 

crafting hem çok kolay hem çok çok zevkli 

bahsettiğiniz bugların düzeltilmesi çok kolay kaçınız 60 oldu da o dancınlara girip bugları yaşadı bilmiyorum

Sosyal ağlarda paylaş

@Loex

-bu kadar farklı oyun stilini bu kadar güzel yediren oyun olmadı bence şimdiye kadar.

-bow alınca eline gelmiş geçmiş en iyi bow combatı  tüfek alınca aynı şekilde spear alınca yine öyle.

Darkfall oynamamış belli ?

@Loex

-crafting hem çok kolay hem çok çok zevkli..  buna katılıyorum evet. ?

-bahsettiğiniz bugların düzeltilmesi çok kolay kaçınız 60 oldu da o dancınlara girip bugları yaşadı bilmiyorum.

Bugların zamanında düzeltilmesi konusunda şüphelerim var bu adamların aylar sürüyor düzeltmesi.

zindan bugları değilde hepsi birbirinin aynı zindanların bildiğin düz dümdüz 2-3 kere girdikten sonra girermiyim tekrar  bilemedim.

Bende oynamak istiyorum son 1 hafta  çıksın görelim tayfasındanım.

Sosyal ağlarda paylaş

Aynı World Set'te karakter sayısı sınırlı olacakmış.

Sonrasında büyük ihtimalle oynayan sayısı azalacak ve aynı sette olan serverlar birleşecek, bundan emin olabiliriz.

Server spreadsheet: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JYfFbw4Elgh3Z5ALI2QVITS9j4Jen5t1b6Q1JkXeUeU/edit#gid=0

Seçeceksek Rus, İskandinav ve online streamerın çok olmadığı bir server seçilmeli. UK oyuncuların olduğu genellikle iyi çıkıyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...