Jump to content
Norak

Wasteland 3

Öne çıkan mesajlar

§ 26 Ağu 2020, 21:22

Yılbaşında indireme girer o zaman alırım 😎

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Ağu 2020, 07:43

Çıktımı bu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Ağu 2020, 08:18

Cuma 03:00 mı ne olması lazım çıkış saati.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Ağu 2020, 12:00

mail geldi almisiz vaktinde ama 2 gibi olmasin pls

bizden mi gecti onu da tam kestiremiyorum gerci

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Ağu 2020, 15:02

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 02 Eyl 2020, 14:09

ilk şehirde daisy'nin verdiği "git adamımı bul" quest'i spoiler'ı (hikaye için çok önemli değil anlattığım kısmı ama gene spoiler'a alayım)

Spoiler

mactavish'lerin tamiranesi var şehir köşesinde. bu söylediğim quest'i almadan girince içerdekiler fuck off çekiyor konuşmaya çalışınca. 2-3 defa daha zorlayınca "anam mı doğurdu" deyip kavgaya girişiyorlar silahları çekip.

quest'i alınca, aradığımız adamın kumarhanede olduğunu öğreniyoruz. kumarhanenin enforcer'ı olan yavşak "mactavish dorsey raid'e yardım etti, bizim patronun alakası yok. ama elimizde kanıt yok, mactavish'in garajından bizim patronu aklayan kanıt bulursan salarım adamını" diyor. bu noktada gene mactavish'in mekanına gidince (gene ilk gidişim, önceden kavga çıkınca gerek yok deyip load etmiştim) direk bambaşka bir diyalog proc'luyor ve kavga çıkıyor sonucunda.

gene aynı adamların normal normal durması, biz diyaloğa girince gene "gezmeyin la buralarda, fuck off" demeleri, bizim "o değil de dorsey raid'i..." diye lafı açmamız çok mu zor?

gene klasik tüm dünyanın bizim party'nin bi işler yapmasını beklemesi hissini verdi. geri kalanı böyle değildir umarım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 19 Eyl 2020, 23:06

?imw=1024&imh=576&ima=fit&impolicy=Lette

Burayı crashlamadan geçmenin yöntemini bilen var mı?

Ekranda görünenlerin 4-5 katı daha drool var ve hepsi tek combatta geliyor. Aslında quest vs. olmadığı için bunları öldürmek şart değil ama gelecek experience'a kıyamıyorum, ayrıca toplu katliam yapmak zevkli.

Komutan tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Eyl 2020, 12:10
On 27.08.2020 at 00:22, Remus dedi ki:

Yılbaşında indireme girer o zaman alırım 😎

Aynen iyice de patchlensin o arada.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Eyl 2020, 12:25
On 20.09.2020 at 02:06, Komutan dedi ki:

crash

surda ve surda birkac farkli yontem demisler:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Eyl 2020, 22:24

Nasıl oldu bilmiyorum ama 4-5 tanesini ayrı bir grup olarak indirebildim, ondan sonra bir tane daha öyle grubu indirdim. Onların yükü gidince geriye kalanlar crash yapmadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Kas 2020, 18:14

oyunu yarıladım, baya hoşuma gitti. w2 den sonra pek bir beklentim yoktu ama fargo güzel yapmış bu sefer.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Oca 2021, 22:22

övmeye geldim harika yapmışlar, su gibi aktı bitti oyun. "fallout 3 that we wanted" resmen

9/10. eksik puan da quickload'un tam 1 dakika sürmesinden 😄

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...