Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paladins (f2p overwatch gibi bir oyun)

Densiz

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Ya bende çok fena audio lag var, her oyunda sesler birbirine girip kulak silkiyor. Sağdan soldan gelenleri filan da farketmek zorlaşıyor tabi. Nereye baktıysam aa bende de var o yazmışlar çözümünü filan yazmamışlar, nasıl düzeltilir bu?

Overwatch alarak diyceksiniz gibi geliyor ama yine de soruyim dedim ^^
(hem sorunun bilgisayarın tırtlığından kaynaklanmadığından da emin değilim)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
Oynayan vardır ama burada pek muhabbeti dönmüyor. Overwatch varken buraya yazarsan fakir sanırlar :P

Oynanış olarak bu daha eğlenceli fakat fakat animasyon ve grafikleri malesef vasat. Çekingen varsa oynamak için tavsiye ederim. Baya baya hızlı oyun.

Oyun baya cömert. Herşeyi veriyor. Eğer hızlı giriş yapmak istersen tüm karakterlerin olduğu paketi alırsın.

Yazarken canım çekti valla :D

https://www.youtube.com/watch?v=qN25Zkw0p9g
Sosyal ağlarda paylaş

ben oynadım biraz ama dayanamadım

abi o grafik motoruyla half life 3 yapsalarmıştı bile patlarmıştı, kusura bakmasınlar interface zaten paint terk gibi herşey heryerde

ses 0 polish 0 utilization testing, voice acting tam bir paraya kıyamadık kendimiz ofiste yaptık falan

ak herşeyi cheapsourcelayarak çorba yapmışsın, hiç değilse 1 sene sonra piyasaya sür de hem overwatcha doyan doysun yeni diye senin oyununa yürüsün, hem de o zamana kadar eli yüzü düzgün bişeye benzetmeye çalış oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...