Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Osiris: New Dawn

Xenus

Öne çıkan mesajlar

dün mü ne update geldi oyuna. şöyle bi girip baktım menülerden arayüze kadar çoğu şey değişmiş. içerik neredeyse 2-3 katına çıkmış. bir sürü craft edilebilen şey eklemişler. skill ağacı aktif olmuş, meteor falan düşüyor arada onu baya güzel yapmışlar özellikle. şaşırdım boylesi bi progresi görünce. bu şekilde geliştirilse gerçekten çok iyi yere gelir bu oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
düşünce güzel
güzelde yapmışlar ama neden elyınlar var diyip kapadım hepsini, oyun daha güzel oldu hehe

ya yapıyosan alyenları böle sabit yap
kocaman olsunlar
böcek gibi saldırmasınlar nefret ediyorum
half life ıda bundan oynayamamıştım ben çok korkuyorum aqq

neyse
early access için iyi tercih, inşallah bitirirler.

humanoidler olsun onları keselim yani bu yaratıklar ney, daha yeni dome kurdum giant tentacle saldırdı alt f4 yaptım
sonra oyun kitlendi falan lap topa hard reset attım korkudan
Sosyal ağlarda paylaş

ilk kez survival oynayacaktım. hayalimde böyle uzayda tek başına kalmalık bi oyun vardı yıllardır. hatta space engineers'ı o oyun olacak sanıp almıştım hiç beğenmemiştim meğer buymuş.
tek oturuşta 10 saat oynadım çok beğendim. galba ben bu survival olayını sevicem. hazır indirimdeyken bir de ark alayım olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

ben single player oynuyodum.

18 saattir fln oynuyodum. en az 12 saati son charımdı. 2 gün önce hover yapmıştım. bir tur attım sonra geç oldu dedim artık yatayım. öbür gün büyük bir hevesle hover'ıma bindim ve laps diye kumun içine gömüldü. hiçbir şekilde de bulamıyorum yok oldu.

çok güzel bir oyundun ama artık açasım gelmiyor. early access bitince kesin yine oynarım ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...