Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Train to Busan (2016)

NoTwisT

Öne çıkan mesajlar

Titanic'in devami diye Rose'un New York'daki hayatini anlatan film cekseler ne alaka derdik, bu da oyle iste. Biz o evrenin loreuyla ilgilenmiyoruz ki, oyle bir olay trende olsa ne olur diye izledik o da bitti iste. Bu ne abi turnuvali arenali, kosan adam gibi bi trailer izledim - haliyle bir onceki filmle ne alaka diyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Nigger_of_the_sand dedi ki:

Titanic'in devami diye Rose'un New York'daki hayatini anlatan film cekseler ne alaka derdik, bu da oyle iste. Biz o evrenin loreuyla ilgilenmiyoruz ki, oyle bir olay trende olsa ne olur diye izledik o da bitti iste. Bu ne abi turnuvali arenali, kosan adam gibi bi trailer izledim - haliyle bir onceki filmle ne alaka diyorum. 

lan çok da güzel olurmuş aslında o verdiği kararlarla boğuşmaları falan dsfsdf. abi sen dizi gibi mi istiyorsun devam filmlerini tam olarak? 

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Rewendor dedi ki:

Sorun anlaşılmayacak bir şey yazman değil ki, mantıksız bir şey yazman. Ona tepki olarak doğal olarak ne dediğin sorgulanmış.

Sorgulamak oyle olmuyor, ben ne yazarsam yazayim adam altina yapistirabilir o cumleyi.

7 saat önce, Laraken dedi ki:

lan çok da güzel olurmuş aslında o verdiği kararlarla boğuşmaları falan dsfsdf. abi sen dizi gibi mi istiyorsun devam filmlerini tam olarak? 

Oyle bir film Titanic'in devami olmazdi, bir suru insan da bunu dile getirirdi. Ben devam filmi istiyorum diye birsey demedim, her konunun devami olmak zorunda degil.

7 saat önce, Rewendor dedi ki:

LotR üçlemesi kıvamında istiyor sanırım. "Ooo devam filmini çekiyolar LotR'nin, ikincisi geliyomuş" ?

?

He LOTR gibi istiyorum he.

Sosyal ağlarda paylaş

train to busan izlediğim en kötü filmlerden biriydi. bunda filmin internette okuduğum kişisel yorumlarda ÇOGİYİ ÇOGİYİ EN İYİ ZOMBİ FİLMİ gibi sürekli pompalanması kimsenin meh dememiş olmasının etkisi var. 3 vermişim. çok az filme 5in altında verdim

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
On 04.04.2020 at 14:27, sanssizsansli dedi ki:

ben de bişeyler yazıcaktım da zamanında yazmışım zaten sdf

he ya spo verdin diye kızmışım bir de annen çekmişimhahah. sonra da izleyip hak vermişim, hakikaten turnusol filmlerdendi benim için. buna efsane demek için arka sokaklarla yoğrulmuş olmak lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

On 25.08.2020 at 19:48, goldbären dedi ki:

he ya spo verdin diye kızmışım bir de annen çekmişimhahah. sonra da izleyip hak vermişim, hakikaten turnusol filmlerdendi benim için. buna efsane demek için arka sokaklarla yoğrulmuş olmak lazım.

bunu yazmaya gelmiştim lan. bu filmi seven direk filtered. vizyon modu çok sevmiş za

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...