Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

3.5 yıl oldu benim işte.
bağlattım 2 sene kullandım yeniledim 1.5 sene daha kullandım 8 ay kaldı bitmesine.

sadece şunu merak ediyorum vodafone başvurusu yapmak için mevcutu kesmem gerekcek, haliyle 1 ocak'a az bir şey kaldı, turksat sinyalinin gitmesi yılbaşına kadar olmazsa vodafone da zamlı fiyattan başlatırsa bana kaçar her türlü sdasf
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

3.5 yıl oldu benim işte.
bağlattım 2 sene kullandım yeniledim 1.5 sene daha kullandım 8 ay kaldı bitmesine.

sadece şunu merak ediyorum vodafone başvurusu yapmak için mevcutu kesmem gerekcek, haliyle 1 ocak'a az bir şey kaldı, turksat sinyalinin gitmesi yılbaşına kadar olmazsa vodafone da zamlı fiyattan başlatırsa bana kaçar her türlü sdasf

iptal fax'ı dilekçesi neyse artık ellerine ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde sinyali kesip, 24 saat içerisinde e tamamen portla ilişiğini kesmeleri lazım. Yani toplam 48 saat... Önemli olan onların iptal etmesi. Ondan sonrası vodafonda her şekilde ayarlar onu. Risk mi? Risk.. Vodafone'a durumu anlatıp, benim iptal işlemim uzarsa fiyatı taahhüt ediyor musunuz diye onay alman lazım tabii. SOL bu sonuçta sorun çıktı 6 gündür iptal edememezlikte yapabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Vodafone yeni müşteriye 50 mbit üstü paketle başlatmıyor zaten anladığım. 100 mbit fiyatı eski müşteriler içinmiş, birden fazla mütşeri temsilcisi bana sadece 50 mbit paketle başlanabildiğini söyledi yeni müşterilere. Onların yaptığı çakallık da bu olsa gerek.

Bu arada Turkcell hatla Vodafone müşteri hizmetlerine telefon bağlantısı 4 kere falan kesildi, baya sinir etti.
Sosyal ağlarda paylaş

photographer said:

@Komodo upload kotası varmı o pakette? sanki 50 gb gibi bişiler okumuştum. Dolunca 1 mbit'e düşürüyorlarmış upload hızını.

Yok abi her ay 100-120gb arası uploadım oluyor, şimdiye kadar hiç düşmedi, düşeceğini yazan bi yazı da görmedim.

Şuan tekrar kontrol ettim 80gb upload 1 tb download yapmışım bu ay. Yolladığım sonuçlar bu kullanıma göre.

Birde çok dillendirmiyorum ama 64mbit/240gb akn olan paketi 83tl ye kullanıyorum ancak sağolsunlar modeme 77mbit tanımladılar. 75mbit civarı kullanabiliyorum.

https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/f618083d-da28-4aa3-8893-73f4f16f82b5.png

şu da hatta tanımladıkları hız
https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/e7de6ad4-cd6d-401a-bf00-8cc4ce6464e0.png
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an Türksat müşteri hizmetlerinin dediğinin diğerlerinden bir farkı yok abi.

Vodafone da AKN'li pakete başlatıyor seni, Türksat da yani. Hepsi de AKN kalkacak, limtisiz olacak diyor. Türk Telekom şimdiden kaldırmış AKN'yi mesela. Ondan pek çekinmiyorum şu noktada AKN'li pakete geçmekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün süperonline'dan aradılar beni şöyle kampanyamız var bikbik diye.

Bulunduğum yerde sadece adsl/vdsl altyapısı var, 2 sene superonline adsl kullanıp max 6mb aldıktan sonra turk.net'e geçmiştim 19/5 alıyorum bir yıldır falan. teşekkürler ama 65 liraya bu hızı alıyorum, taahütüm yok, hız sorunu yaşamıyorum. daha iyi bir paketiniz varsa dinleyeyim dedim, peki iyi günler diyip kapattılar lol.
Sosyal ağlarda paylaş

türksat kullanıcısıyım, şans eseri taahhütümün 20 aralıkta bittiğini öğrendim (tarafıma sms bilgilendirmesi yapıldığı söyleniyor ama gelmedi öyle bir sms).
şimdi aradığımda full tv paketi artı 50mbit 100gb AKK lı paketi 85,99 24 ay taahhütlü paket mantıklı geldi. işlemi gerçekleştirdiğim taktirde de 1 ocak itibariyle sadece akk kalkıp 24 ay aynı fiyattan ödersiniz dediler, mantıklı gibi geldi. daha avantajlı firma ya da paket var mı tavsiye edeceğiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Türksat müşteri hizmetleri herkese aynı şeyi söylemeye başladı bugün anladığım, çünkü gerek DH'da arayanların söylediği gerek bir arkadaşıma söyledikleri gerek bana söyledikleri birebir aynı. AKN'li tarifeler satıştan kalkacak ama AKN de kalkacak ve sınırsız olacak bağlantılar.

Yaptıkları çakallık da bu zamana kadar ortalığı bulandırmak işte ki millet düşük AKK'lı, yüksek bandwidth'li paketlere abanmasın çünkü Türksat'ın aşağı yukarı bütün müşterileri yüksek AKK'lı düşük bandwidth paketlerde, o paketlerde olmayanlar da benim gibi gerçek limitsiz, düşük hızlı paketlerde/kampanyalarda.

Bu kadar müşteriye aynı şeyi söyledikten sonra U atacaklarını sanmıyorum duran kota, AKK veya hız düşümü gibi. Yapacaklarını yaptılar yani şu noktada.
Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:

türksat kullanıcısıyım, şans eseri taahhütümün 20 aralıkta bittiğini öğrendim (tarafıma sms bilgilendirmesi yapıldığı söyleniyor ama gelmedi öyle bir sms).
şimdi aradığımda full tv paketi artı 50mbit 100gb AKK lı paketi 85,99 24 ay taahhütlü paket mantıklı geldi. işlemi gerçekleştirdiğim taktirde de 1 ocak itibariyle sadece akk kalkıp 24 ay aynı fiyattan ödersiniz dediler, mantıklı gibi geldi. daha avantajlı firma ya da paket var mı tavsiye edeceğiniz?

Ben Kasım ortası bu tarifeye geçtim, 85,99 ödemeye başladım. 100mbit 'den düştüm gerçi ama sınırsız olacak beklentisi ile 125.99 verip tekrar 100mbit bağlatmak istemedim. Sınırsız 50 olacaksa hayli hayli yeter bence :) . Ben gerçi TV içinde kullanıyorum. Bu tarifeden başka uygun 50mbit tarife turksatta yok malesef.

Kararı biran önce verip taahüt ü başlatmanızı öneririm son günlerde saçma sapan bahanelerle abone yapmazlarsa kazık fiyatlara kalırsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim 2020 Ağustosa kadar Superonline Fiber 50Mbps 200GB 89TL taahhüdüm var. İstesem de dolduramıyorum kotayı. Netflix, Blu, Digiturk web falan da kullanıyorum. Animesi şusu busu derken max 160~GB gördüm. Platin paketlerdeki fiyatlara bakınca sanırım şanslıyım. Ama göreceğiz bakalım ne olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...