Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

modemde herhangi bir kısıtlama yoksa bağlanırsın.

Vodafone internet bağlantı ID ve şifresini veriyor.
SOL vermiyor.

x bir fiber modemle vodafone kullanılabilir yani. Zaten Vodafone modemlerinin üzerindeki sadece Vodafone etiketi var. Etiketi çıkarınca Superonline logosu mevcut.

Problem şu ki; SOL tüm HG255s kronik arızalı modemlerinin hepsini Vodafone'a itelemiş. ZTE modemleri SOL kendisi için saklamış.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

- Şimdi bildiğiniz üzere 1 Ocakta akk kalkıyor, haliyle internet sayfamızda bulunmayan ama benim özel olarak tanımlayabileceğim 100mbit 50GB AKK li paketi 24 ay boyunca sabit fiyat 49TL'e tanımlayayım. 1 Ocak sonrasıda kotasız kullanmaya devam edin. Buna ek olarak ilk 3 ay 30tl indirim tanımlıyorum. Haliyle 3 ay boyunca ayda sadece 19tl fatura çıkacak size.

50gb limitten sonra ekstra para geçirmezler inş...
Sosyal ağlarda paylaş

yani çoğu yayının ve kendi şahsi düşüncemde; 2019 da ki fiyatların hiç biri 2018 den iyi olmayacak. Bunda hem fikiriz.

O yüzden şuan iyi bir paket kullandığını düşünen var ise bassın 2 sene taahhütü yenilesin.

ISS değiştirmek içinde son 6 gün.
Vodafone 1.5 günde bağlantınızı yapıyor.
500TL'e kadar cayma bedelinizi ödüyor.
Taşımayı düşünen var ise son günler..
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

yani çoğu yayının ve kendi şahsi düşüncemde; 2019 da ki fiyatların hiç biri 2018 den iyi olmayacak. Bunda hem fikiriz.

O yüzden şuan iyi bir paket kullandığını düşünen var ise bassın 2 sene taahhütü yenilesin.

ISS değiştirmek içinde son 6 gün.
Vodafone 1.5 günde bağlantınızı yapıyor.
500TL'e kadar cayma bedelinizi ödüyor.
Taşımayı düşünen var ise son günler..

Vodafone İzmir'de 5 gündür bağlantı yapamadı ne 1.5 günü. Superonline bayisi yapacak güyya kurulumu adamlar Superonline'dan geçiyoruz diye yapmadığı uyuzluk kalmadı. Hayatımda böyle yokuş böyle saçmalık ilk defa görüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Bölgeye göre, o şubenin çalışanına göre değişiyor galiba. 2 gün taahhüt ediyorlar zaten. Benim gerçekten de 1.5gün de bağlandı. Öğlen 12 de abone oldum, ertesi gün akşam 6 da bağlandı.

Bu arada ttnet bugünden itibaren kotasız internete geçmiş. 1 hafta erken. TTneti olanlar akk siz kullanabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Şuan telekomun paketlerinde bug gibi birşey var.
50mbit 50gb aknli alıyosun, sınırsız oluyor 79TL.
24mbit 50gb aknli 65TL.

Yılbaşından sonra artacak bu fiyatlar. Taahhüt durumunuz yoksa geçebilirsiniz bu paketlere.

Bir de nacizane tavsiyem, al-sat yapan firmaları tercih etmeyin.
Bölgenizde kimin altyapısı mevcut ise onu kullanın.
Sosyal ağlarda paylaş

Superonline'da 1 Ocak 2019 sonrası taahhütlü fiyatları açıklamış.
Hala ben bekleyeceğim diyen varsa iki kere düşünsün. 1 Ocak sonrası durum aşağıdaki gibi, ya elinizdeki mevcut taahhütü yenileyin ya da diğer isslere geçiş yapın hala zaman var.

15 Mbps ​Limitsiz 79,90TL​
35 Mbps ​Limitsiz ​99,90TL
50 Mbps Limitsiz​ ​129,90TL
​100 Mbps Limitsiz​ ​​199,90TL

x 12 ay taahhütlü
Sosyal ağlarda paylaş

İşyeri için başvuru yapacaktım. Direk müşteri temsilcisi sağolsun beni yüksek hızlı ama en düşük kotalı pakete yönlendirdi. Kendisi de sürekli nasıl olsa kota kalkacak böylesi daha işinize gelir dedi. İki yıl taahhüt verdik ama en azından kota kalkacak 3 gün sonra 60-70 TL'ye 50 mbit internet alacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

Süperonline'ın fiyatları beklenen seviyelerde, 50 mbit 130TL vs.

Türksat'ın daha kampanyası yok sitesinde de bu seviyelerde kampanya sürer ortaya yeni yılda muhtemelen. 50 mbit sınırsız + TV üst paket + telefon, 2 sene taahhüt 140-150 TL gibi kampanya fiyatı olur diye tahmin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Farklı bir konuda da dile getirdim ben. Şuan büyük bir istisna durum yok ise kablonet'de durmak en kötüsü. En büyük fiyat kazığı ondan gelecek/geldi. Hatta hala daha sitelerinde AKK kalkacak diye bir açıklama dahi yayınlamadı.

@komodo bazı forumlarda da yazdılar. deneme gibi yavaş yavaş kaldırıyorlar test eder gibi. misal dün 1k kullanıcıya açtılar, bugün 1k kişiye daha açacaklar gibi. 1 Ocak'a kademeleri olarak hazırlanıyorlar sanki.

Bu arada 24mbit ile; faster than 86% of TR nasıl içler acısı bir durumdur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...