Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Superonline'a ilk geçtiğimde daha Turkcell'den ayrıydı galiba, ilk zamanlarında hizmet kalitesi hakikaten müthişti. Sonra işte kota kalktı muhabbetinde bi kazık attılar, zamanla hizmet kalitesi hala ortalamanın üstünde gayet iyi ama ilk haline göre 2 tık düşük oldu. Şimdi ama bu son hareket çok rahatsız etti, Ocak'ta da güzel bir şey gelmezse kredileri tükenir, kimi ürünlerde veya hizmette "bi tık fazla ödüyorum ama aradaki müşteri hizmeti farkına değer" seviyesinde kalması şaibeli, en uygun fiyata geçmek için sebep olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün uydunet taahhütüm bitiyordu, aradım dedim böyle böyle taahhüt bitiyor, ben daha söylemeden akk ile bilgi yok dedi, dedim ne kadar kitleyeceksiniz taahhütsüz 123 lira, iyi dedim bilgi gelene kadar geçirin bakalım. Ölü taklidine yatacak herhalde uydunet ne kadar geçirsem kardır diyerek.

Yeni taahhüte geçsem dicem ama ne olacak ne bitecek kimse bir şey bilmiyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Beni bugün telekom aradı, sizin orada fiber var vdsl verelim size dediler.

Sanırım bir yıl oldu yolda bir çalışma olalı. Yani bir yıldır aramadılar şimdi arıyorlar.

16mbitimi 24mbit yapacakmış. Zaten modemim onların verdiğiyse destekliyormuş. Ayda faturama 10 tl ekleyeceklermiş. Sözleşme 2 yıl olarak yenilenecekmiş.

Böyle şeyler söyleyince korktum yüzüne kapatım kızın.

Düzmeyeceği adamı aramaz bunlar diye düşündüm.

:D
Sosyal ağlarda paylaş

çağrı merkezi diye 2018'de diretmek çok saçma. güzel işleyen bir arıza kayıt sistemi varsa (ki şu ana kadar olumlu olumsuz 24 saat içerisinde dönüyor türknet) ne gerek var? "illa ses duyacağım" demek baya saçma, zaten santrali aradğında karşına çıkanın konuyla alakalı bilgisi yok, pc başında kayıt açıyor tek yaptığı o. ama güzel işlemesi lazım o ayrı bu sistemin.
Sosyal ağlarda paylaş

bu nasıl iş ben anlamadım.

benim akn 200 gb
komşumun akn 50 gb

ben 85 veriyorum
komşum 65 veriyor

adam diyor ki fiyat değişikliği yapmadan kotaları kaldırıyoruz
bu durumda aynı hizmeti ben her ay 20 tl daha fazla vererek alıyorum?

keşke mail gönderip siz kerizlerden aynı hizmeti almanıza rağmen yıllık 200 - 300 lira fazla alacağız ehehehe bok yiyin deselerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş 25 sene evvel amerikaya gittiğimde internetin "haberleşme özgürlüğü" kapmasımda olduğunu ve devletin telefondan (186) hizmeti ücretsiz verdiğini öğrendiğimde şok geçirmiştim.

25 sene geçti halen kota sansür bilmemne halen mıymıy...

sokayım böyle işe ya

bırak trump falan olsun başkanım en azından benim micro sorunlarıma bu kadar müdahil etmeye tenezzül etmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...