Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

ay sonu resetlemezsen kotaya nasıl geçiriyosa saat arasında da geçirir bence anormal değil yaptıkları ama bunu otomatiğe bağlamaları lazım bi şekilde, aylıkta hadi 30 günde 1 yaparsın da böyle sürekli uğraşılmaz

olm siz nasıl bi internet kullanmışsınız yıllarca, modem desetlemek nedir ay sonu falan. saçmalık

türksat kablo çok iyi bu konuda işte. saatlik update var her saati 10-15 geçe civarı update oluyor.

00-09 olayında da hiç sıkıntı yaşamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olay Nisan'ın sonunda söylendiğinde çok download yapan kablo kullanıcılarının yapacağı tek hareket vardı.

Turksatı ara,
Taahhüt süresini öğren,
-1 yıl ise taahhütü iptal et (50-150 arası iptal cezasını öde)
En hızlı ama en az AKN'li pakete geç

Kullan.

Bunu yapmadıysanız şimdi iki ihtimal var
1-Downloadı kıs
2-Başka sağlayıcıya geç.
Sosyal ağlarda paylaş

Kablonetin sınırsız 25mbit tarifesine geçtim ben 2 sene taahhüt + tv + telefon diye. Aylık 100tl, önceden 120 veriyordum sınırsız 10mbit + tvye.

2 sene taahhüt bayık da hizmet getiremedikleri yere ikametgahname çıkartıp iptal edebiliyorsun antlaşmayı (veya taşındığın yerde hizmet veremezlerse)
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

torrentte sıkıntı değil abi de kendi lancher'ı olanlar veya steam için düşün mesela

not defteri aç birtane içine,

taskkill /F /PID XXXX

yaz PID senin launcher PID numarası, görev yöneticisi ayrıntılardan PID numarasını bulursun,

dosyayı .bat olarak kaydet zamanlanmış görevlere ekleyip çalışma zamanı olarak sabah 08 ayarlarsın, eğer launcheri kapatırken kapatmak istiyormusunuz vs. gibi soru sormuyorsa /F anahtarını kaldırabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

ben konuya acayip yabancı kaldım şimdi

uydunet'in bilgilerini nereden bulucam bana giren çıkan nedir nereden bilicem.

lan ne sikko memleket ya. anayasa değişiyor adam gibi ne tv'de ne yazılı basında bişey

internet ile ilgili düzenleme oluyor, patinin leş arşiv sistemi içerisinde konu başlığını sayfa sayfa kontrol ederek kafandaki bilgileri bulmaya çalışıyorsun.

misal benim paketim 25 Mbps 250 GB AKNli Ekosınırsız yazıyor, adil kullanım kalktı mı kalkmadı mı sınır ne oldu bununla ilgili bilgi bişeyi nereden bulacam sitesinde adamların, çorba gibi. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Önceden koyduğum Screen ile şimdiki sayfayın 3 ncü maddesini de değiştirivermiş kablonet. Önceden ne idi gözüküyor.

Bu da yeni hali - 3 ncü madde : Taahhütlü abonelerimiz, taahhüt bitimlerinde dilerse kampanyasız tarife ücreti ile tarifelerini 31.12.2018 tarihine kadar kullanmaya devam edebilirler.

Taahütüm var diye sevinmeyin ipe ipe kotaya gireceksiniz, onu diyor adamlar.

İlgili link : 1 mayıs hakkında bilgilendirme yazan kısım.
https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler

Resim:

Arkadaş biz nasıl bir Tarikata denk geldik oyle ya.

Şu milletin yararına , tek bir şey olmaz mı bu memlekette ya.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...