Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magnum Maserati çekilişi

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Lithran said:

Ahahah dumura bak,3 gün önce eşim dondurmsa alda gel dedi.indim markete dedim araba cıkar diye magnum aldım.3 gündür masada duruyor cubuklar,kız 3 gündür at şunları ortalıkda bırakma diyor.3 gündür üşengeçlikden kodları girmedim bende,hem fakirim hem üşengecim meh

Kod girmek icin 1 ay gec kaldin heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Lithran said:

Ahahah dumura bak,3 gün önce eşim dondurmsa alda gel dedi.indim markete dedim araba cıkar diye magnum aldım.3 gündür masada duruyor cubuklar,kız 3 gündür at şunları ortalıkda bırakma diyor.3 gündür üşengeçlikden kodları girmedim bende,hem fakirim hem üşengecim meh

Kod girmek icin 1 ay gec kaldin heralde.

Ohoo o zaman uyuşukluk tavan olmuş,yine meteliğe dıkşın
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

arabayı alırken kdv ötv v.s bir şey ödüyor musun acaba. ötv yi geç kdv yi bile ödeyemezsin de.

Bizim burda bi abiye onceden dagittiklari Lambo cikmisti. Vergi + kasko icin 70k falan mi ne istemislerdi. Tabii odeyemedi adam, gitti istanbulda bi galeriye satti daha uzerine almadan sanirim. Ya da galerici buna parayi verdi bu ustune aldiktan sonra satti.
Sosyal ağlarda paylaş

Lithran said:

ben de sürüyle biriktirmiştim bi ara girerim diye, gidip atıyım bari
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...