Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nioh (PS4)

GokTuRK

Öne çıkan mesajlar

ds'ler gibi oyunu online mı oynamak lazım. ben milletin hayaletini vs görmeyi seviyorum çünkü sdfs. yalnız olmadığımı hissettiyyordu.

psn plus olmayan hesaba alacam online gereksizse. pvp falan ne durumda.

tr psn'de 180tl uk'de 250.

benim de ana hesap uk anasını satayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

combo sonunda R1 yapiyor musun?

Ki dolduruyor

ya nioh armorla gidiyordum ki pulse u deactive ediyormuş. yapamıyordum bir türlü meğerse ki pulse olmuyormuş o armorda. şimdi giydim bi armor tabi ki ye de yüklediğim için dehşet bi buildim oldu devasa combolar yapıyorum. :)

low stance la dual blade oynuyorum hızlı oluyor baya combolar çotank diye kesiyor. boss larda mid e alıyorum ama.

London dan sonraki ilk boss u kestim ilk sub mission ı yaptım diğer taraftayım işte çok güzel oyun yapmış adamlar ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ds'ler gibi oyunu online mı oynamak lazım. ben milletin hayaletini vs görmeyi seviyorum çünkü sdfs. yalnız olmadığımı hissettiyyordu.

psn plus olmayan hesaba alacam online gereksizse. pvp falan ne durumda.

tr psn'de 180tl uk'de 250.

benim de ana hesap uk anasını satayım.

hayaletleri goremiyosun ama cesetlerin uzerine gelince nasil oldukleri yaziyor.. ordan anliyosun ki yakinlarda bi yerde o bahsi gecen yaratik var.. bu da hos bir farklilik olmus DS'dekine gore..

daha simdiden 16 saat playtime olmus ki daha aslinda 3. bolumdeyim.. ama aradaki tum sub-missionlari, twilight missonlari yapiyorum.. oyun cogzel :P..

bu arada bir twilight mission unlock ettiginizde, solda cikmayinca sasirmayin.. twilightlar bir pool'da donuyormus ve her gun random 2 tanesi orada cikiyormus.. daily quest gibi yani.. bu sistemi cok sevdigimi soyleyemeyecegim..

mesela ilk bolumun twilight mission'i (blessed village galiba) acilali ne kadar oldu, hala cikmadi.. bolumun leveli 15, ben 30 oldum.. bu sekilde yapinca da hosuma gitmiyor.. her bolum kendi levelinda guzel.. neyse bakalim belki ilerde degisir..
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

daha simdiden 16 saat playtime olmus ki daha aslinda 3. bolumdeyim.. ama aradaki tum sub-missionlari, twilight missonlari yapiyorum.. oyun cogzel :P..

bu arada bir twilight mission unlock ettiginizde, solda cikmayinca sasirmayin.. twilightlar bir pool'da donuyormus ve her gun random 2 tanesi orada cikiyormus.. daily quest gibi yani.. bu sistemi cok sevdigimi soyleyemeyecegim..

mesela ilk bolumun twilight mission'i (blessed village galiba) acilali ne kadar oldu, hala cikmadi.. bolumun leveli 15, ben 30 oldum.. bu sekilde yapinca da hosuma gitmiyor.. her bolum kendi levelinda guzel.. neyse bakalim belki ilerde degisir..

ya twilight lar yüksek level değil mi nasıl yapıyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

hayir iste yukarda yazdim ya.. bir havuz icinden her gun 2 tanesi rasgele cikiyor.. en dusuk twilight mission'in leveli 15.. ilk gunlerde bana da hep cok yuksek levellilar cikti, yapamadim tabi ki (unlock bile edemedim cunku) ama o ilk twilightlar hala cikmadi.. ciktiklari zaman da gec olmus olacak cunku lvl 30 oldum bile..
Sosyal ağlarda paylaş

yahu şu oyunu oynamaktan aklım nevrim döndü bıkmadım baymadım adamlar kaymak gibi yapmış ya. gece en son o karlı yerde bildiğin kayboldum meeeh dedim okocho cup la visitor çağırdım adam canını dişine taktı buldu boss u bana kestik. yanlız benim statları baştan elden geçirmem lazım ilerledikçe zorlaşıyor bende herşeyden karışık yaptım yemiycek heralde hahaha. buildleriniz neler yazsanıza.
Sosyal ağlarda paylaş

bir sure oynayamadim.. daha dun geldim o karli bolume.. ama hic oynamadim, basindayim..

statlar hatirladigim kadariyla soyle: str 30, sta 26, heart 10, body 10, spirit 12.. digerlerine bir puan bile vermedim.. skill, magic falan hep 5..

axe ve sword secmistim ama sadece axe ile oynuyorum.. 2. slota sword koyuyordum.. artik onu da yapmiyorum hehe..

genel dark souls mantiginda verdim statlari cok fazla karistirmadan.. genelde 1-2 denemede kesiyorum bosslari (mesela en son dun jorogumo'yu tek denemede kestim ama normalden fazla kolaydi sanki o boss).. arada challenging olanlar da cikiyor tabi ama hayattan bezdirecek kadari cikmadi daha.. tachibana'yi (duel olan versiyonu) demoda kesmistim.. o yuzden 7 denemede falan kestim ama demoda 20+ kere denedigimi hatirliyorum.. onu yapmamis olsam bu kadar cabuk kesemezdim..

ben ilk playthroughlarda gunahiyla sevabiyla diyerek hic respec yapmiyorum :).. sen de dayanabildigin yere kadar git bence.. olmazsa kullanirsin artik..
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

ben ilk playthroughlarda gunahiyla sevabiyla diyerek hic respec yapmiyorum :).. sen de dayanabildigin yere kadar git bence.. olmazsa kullanirsin artik..

Karlı yerin boss u güzel. Birde orda bir duel daha açılacak o zorladı beni. Ben ninja gidiyordum iga ninja setiyle falan çok ters geldi o duel. Söylemiyim hangisi olacağını spoiler olmasın. Dojo da olacak o duel. Ama aldım yani 9-10. Denemede ucu ucuna haha. Ya reapwc yapmıyım da 3-5 tane stat 16 -17 bende ama dayanayım hadi bakalım :)) bir duel daha var bridge da asken bir revenant o dojo dakini bile kestim o sinir ediyor bakalım deniycem. Onu da kesip bu region ın boss u kaldı ona yürüycem sonra. İşte çalışırken falan hep nioh düşünüyorum liseden beri böyle olmadım çok deli oyun olmuş ya
Sosyal ağlarda paylaş

evet dedigin bosslara daha gelmedim, spoiler olmasin :P

ama koprudeki revenanti ilk denemede kestim.. tarzlarimiz ayni o boss ile.. ikimiz de high stance axe kullaniyoruz.. guzel fight oldu.. sevdim o bossu :).. ayrica cok da guzel birkac tane axe dusurdu.. hala ondan dusenlerden birini kullaniyorum.. aha bu..

bu oyunda soyle bir sansin var.. silahlar hep 3 stattan bonus aliyor.. sen yine de bundan sonrasinda ana statin hangisiyse ona vermeye devam et.. yeterli olur bence..
Sosyal ağlarda paylaş

ya ninja da şöyle bişey var çok sağlam dps vuruyor da işin doğası gereği kaçak oynamak zorundasın agile ve mobility ön planda. çünkü sana vurdular mı sağlam indiriyorlar. o yüzden high damage outputlular denk getirdi mi ağlatıyor ahaha. ya bide bikaç kere suya falan düştüm çok hareketli olunca mal gibi atladım suya 2 kere tam öldürecekken sinir oldum rage e girdim kapattım ahha

adamda öyle bir health var ki fire shrukendir mega bombdur bana mısın demiyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dün stream i vardı team ninja nın. Mart başında yüksek zorlukta görevler geliyor. Boss run tarzında olacakmış. Ayrıca mart sonu nisan başı gibi pvp de geliyor. Bunun yanın da nisan da Dragon of the North DLC si gelecek. Dlc ile yeni görevler karakterler spiritler sikahlar vs eklenecekmiş. Ayrıca önümüzdeki süreçte 2 tane daha dlc gelecekmiş.

Çok sevindim valla devamı gelsin böyle
Sosyal ağlarda paylaş

cok guzel haberler.. daha oyunu bitirmeme hayli var gibi gozukuyor ama olsun :)..

bu arada dun bahsettigin karli bolumun bossunu da kestim.. benim build baya guclu oldu sanirim ya cunku kardesim o bolumun bossunun gayet zor oldugunu soyluyordu.. o yuzden tirstim ama hata yapmasam ilk denemede kesiyordum az daha.. sonra 3.'de kestim..

https://www.twitch.tv/videos/123497983

burdan izlenebilir..
Sosyal ağlarda paylaş

build duzgunse oyun zor degil

ben internetten build bakmadim ama,
su an level 80'deyken level 120 main mission'i zorlanmadan yapiyorum.
(boss'lar 3-4 deneme + 8 elixir gerektiriyor bu kadar underlevelken, hic side mission yapmadim)

tek sikayetim ps4 pro olmadigi icin 1080p 60fps oynayamamak.

1080p OLED tv var, bildigin cop kalitesinde oynuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

ard arda iki kere yazmış olacağım ama şöyle bir build buldum sanırım bunu yapıcam ben https://www.youtube.com/watch?v=JIxZ4OYe4O0

bunu yapma:

update yazmis adam,
UPDATE:

FORGET DMG FROM BEHIND!!! Im a moron for not seeing that it actually reduces dmg taken from behind, not increased dmg dealt from behind.
To get +40% dmg to everything else mentioned here, equip 2 charms/talismans that increase dmg vs poisoned enemies.
Use Gallnut skill to poison the weapon, go behind the boss or whatever and enjoy absolute insanity with carnage and power pill applied as well.
Jaw dropping dmg. Tested it against Otani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...