Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evleniyom lan

ginaly

Öne çıkan mesajlar

ahahah
yok lan bu aralar neti falan yok, olana kadarda bu başlık yokolurgider sdafa

güzel olm, böle bide sonra motor alın.
ha motor almanıza laf ediosa HANIMI ATIN.

o diilde düğün ne siktiriboktan bişeydir. En hızlı şekilde atlatılması dileğiyle.
Bide şunu diyim

mozartın karısı, mozart öldükten 1 sene sonra evden gitmiş. Sebep, görümcesiyle anlaşamaması.

O yüzden, dahi bile olsanız bütün dünya böle arkadaşlar, kadınlar birbirinden uzak olacak, mümkün olunduğu kadar araya girilmicek, anne baba red zone olacak.

Yoksa peace mümkün değil
Sosyal ağlarda paylaş

ya biliyorum bu tavrın anatomisini, yanyanayken görüyorum çok. hanım yanındayken, akşam misafirim var dediğimde, o gözde parlayan ateş, alakasız espri yapma ihtiyacı, el kol koordinasyonunda sıçış, o mini heyecanların yavaş yavaş sönmesi, alttan bastıran ani evlilik iyimserliği.
Sosyal ağlarda paylaş

çok temiz

bide abi kadınlar, bak hepsinin ismi var ismi olmasının bi sebebi var

ETLİ
GÖRÜMCE
KAYNANA
GELİN

Bu 4lüye dikkat, SKTRNGDNLAN postasını koyabilmek lazım. Korksunlar ki sana bişi demesinler. Eski zamanlarda dayak varmış, şimdi laytız öle bişi yok ondan karizma kasmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

düğün net bir şekilde hayatında boyunca para harcıyacağın en saçma olay zaten. çok net yani. rolu yap götüne sok o bile daha mantıklı bir kullanım şekli.

tabi abi, hatunla oturduk hesapladık,
düğün işine girsek en leşinden kağıthane pembe köşkte yapmayacağımızı göz önüne aldığımızda, averaj bir düğün için ilave 30k gideceğini hesapladık. skerler lan dedik sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

çok temiz

bide abi kadınlar, bak hepsinin ismi var ismi olmasının bi sebebi var

ETLİ
GÖRÜMCE
KAYNANA
GELİN

Bu 4lüye dikkat, SKTRNGDNLAN postasını koyabilmek lazım. Korksunlar ki sana bişi demesinler. Eski zamanlarda dayak varmış, şimdi laytız öle bişi yok ondan karizma kasmak lazım

ETLİ kim oluyo?
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

neyseki düğün yok ya.
salt nikah.

I am proud of you bro!!

Ne öyle düğün falan. Tam bir köylü kafası. Millet eğlenecek diye 5 saat "Angara'nın bagları" "Kesssikçayııııığ içiliğğğ miee?" dinleyemem.

Bak eğer yenge giriş şarkısını da abuk zubuk "ENYA ÇOLSOOON" derse höst de. Ağırlığını koy.

https://www.youtube.com/watch?v=4LPuKDF1oNw

Aha bak tertemiz.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

bingildak said:

düğün net bir şekilde hayatında boyunca para harcıyacağın en saçma olay zaten. çok net yani. rolu yap götüne sok o bile daha mantıklı bir kullanım şekli.

tabi abi, hatunla oturduk hesapladık,
düğün işine girsek en leşinden kağıthane pembe köşkte yapmayacağımızı göz önüne aldığımızda, averaj bir düğün için ilave 30k gideceğini hesapladık. skerler lan dedik sonra.

ağbi parasını geçtim, düğün videosunu izleyemiyorum utancımdan. nikah kıymaya belediye başkanı "sürpriz" yapıp geldi. herif çok iyi falan ama bir çene abi, bir çene. herif zorla şarkı söyletmeye çalıştı, ne kadar utandığımı o kadar insanın önünde sana anlatamam. böyle eşten dosttan video gelince açmıyorum hahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

ginaly said:

neyseki düğün yok ya.
salt nikah.

I am proud of you bro!!

Ne öyle düğün falan. Tam bir köylü kafası. Millet eğlenecek diye 5 saat "Angara'nın bagları" "Kesssikçayııııığ içiliğğğ miee?" dinleyemem.

Bak eğer yenge giriş şarkısını da abuk zubuk "ENYA ÇOLSOOON" derse höst de. Ağırlığını koy.

https://www.youtube.com/watch?v=4LPuKDF1oNw

Aha bak tertemiz.

nikah salonunda giriş şarkımız iki seçenekten biri,
ya game of thrones opening theme ya da holy motors filmindeki akordeon sahnesi müziği
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...