Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurtdışında balayı tavsiyesi.

kayserili

Öne çıkan mesajlar

Bi arkadaşım evleniyor.
Eylül ayının son haftası balayına çıkıcak. 3-5 gün aralığında bişey düşünüyor. Maks. 7-8 saat uçmak istiyor.
Bunları göz önünde bulundurarak tavsiye edebileceğiniz bi yer var mıdır?
Kıbrıs, Dubai, Maldivler falan nasıl? Bilenler varsa anlatsın lütfen.
Ben Yunanı düşündüm ama sıcak bi yerde olmakta istiyorlar.
Turizmci arkadaşlar teklif bile yapabilirler 26 Eylül- 1Ekim civarı tarihler arasında.
Teşekkürler paticik.
Sosyal ağlarda paylaş

maxigenous said:

www.expedia.com

açsın bulsun alsın gitsin. Fazla da kazık yememiş olur bundle alırsa.
.

expedia ya baktim da ucusu ve oteli havayolu sitesinden ve bookingden ayarlasan da expedia nin bundle fiyatiyla ya kafa kafaya geliyor ya da 100 150 tl ucuza geliyor..booking skyscanner kullanildigi surece ayni gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
yukarda önerilerim olmuş ama şimdi de bana fikir lazım.

cuba veya lapland(finlandiya) var kafada. (aralıkta)

ikisi arasında kaldık. sıcakta deniz kenarı da bir yerler olabilir, önerilere açığız. ama biraz değişik şeyler göreceğimiz, akşamları eğlenebileceğimiz falan yerler olursa tercih sebebi.

üstteki ikisi için ne dersiniz? başka nereyi değerlendirelim?
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

yukarda önerilerim olmuş ama şimdi de bana fikir lazım.

cuba veya lapland(finlandiya) var kafada. (aralıkta)

ikisi arasında kaldık. sıcakta deniz kenarı da bir yerler olabilir, önerilere açığız. ama biraz değişik şeyler göreceğimiz, akşamları eğlenebileceğimiz falan yerler olursa tercih sebebi.

üstteki ikisi için ne dersiniz? başka nereyi değerlendirelim?

anlayamadım tam. Sıcak yerler mi istiyorsunuz, yoksa kuzey ve doğa filan mı?

Aslında 2'ye bölünse şu balayı süper olur. 3-4 gün yatış, 3-4 gün de doğa, eğlence, atraksiyon filan.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

aynı paraya yurtdışında değişik yerler görüp, farklı bir tecrübe edinmek varken, gidip antalya, alanya vs gibi yerlerde otel odası ve havuzda balayı yapanları anlamıyorum ben ya. yurtdışına gidenlere saygım büyük.

Şöyle bi sıkıntı var, aynı para dediğimiz mebla ile alanyada full+full herşey dahil giderken, yurtdışında sadece otele veriliyor o paralar. Sonrasında orda yapılan harcamalar baya bel bükebiliyor.

Balayı indirimlerinden falan yararlanarak yurt içinde yapılan balayı daha mantıklı bence. Dinlence oluyor hem de.

Yurtdışına balayı sonrasında rahat kafa , yorgun olmayan bünyelerle gitmek çok daha keyifli bi tecrübe
Sosyal ağlarda paylaş

Valla gayet aynı paraya yurtdışı yapılıyor.

Burda otele günlüğüne 700-800 verirsin, o da öyle çok iyi oteller değil.

Yol ile birlikte falan 6 gecelik tatil 6.500-7.000 civarına patlıyor.

Bu paraya yurtdışında gayet güzel tatil yaparsın, ister gezmeli ister dinlenmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...