Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kutsal dizi üçlemesine dördüncü aranıyor

yav

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

bsg

Küfür olarak algıladım lan nalaka diyorum :)

Mr robot güzel geliyo ama kutsal seviyesine ulaşır mı bilinmez. Band of brothers güzeldi Hani eskilerden. Tabi ki Seinfeld efsanedir farklı bi genre den. Başka da aklıma gelmedi. Farklı bir tarz olarak boardwalk empire güzeldir ama kutsal dördüncü olamayabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Deadwood gider, HBO dur gene.
3 sezon, epey de tatmin eder.

The Shield var, epey yumuşatılmışıdır Wire' ın. Epey sevmiştim.

Ama Wire ı kaç kere izledin o da önemli. 3 kere izledim ben, herseferinde aa bu da mı varmış lan falan demiştim.

Sopranos' da iyidir. İzlemelisin eğer izlemediysen.

True Detective var, kutsal denir mi bilmem ama iki sezon, her sezon konular ve oyuncular birbirinden bğaımsız. Polisiye dizisi gene. Başarılı, izlemelisin.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

şimdiye kadar diğer izlediklerini de yaz bari de insanlar tavsiye etmesin.
sonra bi de tek tek onu bunu izledim diye cevap vericen iyice çöp olucak ortalık.

mesele breaking bad izlemediysen direk izle.

basit bi dizi tavsiyesinden çok bahsettiğim tarz milletin kutsal nitelediği dizileri duymak istedim açıkçası. iyi bulduğum dizi çok ama bu üçünün yeri bambaşka bende. yazdığım sırayla hatta tam olarak

sopranos'u çok işittim bu üçüne benzer burda da tekrarlanmış, ona bi girişicem sanırım. nispeten az duyulan birkaç dizi daha var bi araştırayım onları da

bu arada başlığın yönünü saptırmak gibi olmasın ama, şu dizilerin kafasını sevenler bilir- breaking bad falan bildiğin düz aksiyon dizisi arkaaşlar (:D aradığım o değil.

bol katharsisli, deja vu/pensé hissettirecek, çoğu bölüm biterken aşkın duygulara sevk edecek, bol bol tokat yedirecek şeyler diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Ya saygi duyarim da. B.bad cok heycan odakli. Bas karakterin karakter gelisimi falan, biset katmiyor ve suni geliyor bi yerden sonra.
Six feet under'in kafasina girmek biraz zaman aliyor, yavas bir dizi ama sardi mi aşkin bir seyir haline donusuyor tum sezonlar. Birkac yil daha bekleyip tekrar izlicem onu mesela, 10 yil gecmis olcak iki izledigim zaman arasinda, eminim guzel bi kafa yasatacagina. Herkese tavsiye ederim, az emek verip izleyin :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...