Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Logitech G633 7.1 Ses Kartlı Oyuncu Kulaklığı

persephone5

Öne çıkan mesajlar

bunu da 1 hafta kadar kullandım ama kablosuz tercih ettiğim için bunu kenara attım o yüzden sıfırdan farksız. Zaten ürünü gördüğünüzde kendiniz karar verirsiniz. Tüm özellikleri sayfasında mevcut:
http://gaming.logitech.com/tr-tr/product/g633-7-1-surround-sound-gaming-headset

https://i.ytimg.com/vi/jxl3zZvoZy8/maxresdefault.jpg

400tl
Sosyal ağlarda paylaş

1 hafta kullandıysam 7/24 kafada kulaklıkla gezmedim, toplamda 3-4 saat falan kullanmışımdır ve evet sıfırdan farksız oluyor, sen nasıl kullanıyosun bilmiyorum.

amazon'dan dolar fiyatına bakıp sıfırı daha ucuza geliyor da demeyin artık şu konularda. geliyorsa git at, gümrükte buluşursunuz amazon drone'uyla.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne alakası var? 99 dolar olan gelmiyor trye ama 135 dolara olan shippingi ve gümrük vergisi dahil 145 dolara yani 430 tl ye geliyor. Drone falan bağıntısını anlamadım. Hiç birşey de gümrükte takılmıyor. Donanımhaber mi burası amazonu bilmeyelim.

Ha banane istersen 550 tlye sat ama böyle anlamsız birşey yazınca cevap vermek istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
persephone5 said:

1 hafta kullandıysam 7/24 kafada kulaklıkla gezmedim, toplamda 3-4 saat falan kullanmışımdır ve evet sıfırdan farksız oluyor, sen nasıl kullanıyosun bilmiyorum.

amazon'dan dolar fiyatına bakıp sıfırı daha ucuza geliyor da demeyin artık şu konularda. geliyorsa git at, gümrükte buluşursunuz amazon drone'uyla.

Amazon'dan alirken Amazon'a native currency kullanilacak hep, onu unutmayin. Simdi Colling English Dictionary aldim, Amazon kuru 4,07 gosteriyordu, bankam 3,8.

G633'u Amazon'dan duzgun bir sekilde aldignizda gumruk dahil 460TL oluyor. Sifir, kutulu, garantili. Amazon destegi ile. 400TL'ye ikinci el alinmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:

Ne alakası var? 99 dolar olan gelmiyor trye ama 135 dolara olan shippingi ve gümrük vergisi dahil 145 dolara yani 430 tl ye geliyor. Drone falan bağıntısını anlamadım. Hiç birşey de gümrükte takılmıyor. Donanımhaber mi burası amazonu bilmeyelim.

Ha banane istersen 550 tlye sat ama böyle anlamsız birşey yazınca cevap vermek istedim.

şuna ilave olarak amazon vergi ücretini iade ediyor 1,5 ay sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:

145dolara geleni koysana hangi ürünmüş bi bakalım.

aranızdan kaliteli balta çıkmıyor, gelip de amazon'da şu kadar dolares yae diye ağlıyosunuz ama sipariş vermeye kalktığında ne kadar fırladığından haberiniz yok. amazon siparişi yukarıda.

Freemium said:

Kulaklık USB girişliymiş. Dip gürültüsü dinlemek isteyen Amazon ya da TR farketmez, USB girişli kulaklık tercih edebilir.

dip mi gürültüsü? ürün hem usb hem de 3.5mm girişli, tek tuşla değiştiriyosun.

Fin said:

said:
1 hafta kadar kullandım

hoş geldin ortakulak iltihabı

ok

bi gerge var düzgün bi şekilde yazan o da demiş zaten 460'a geliyor diye. ben baktığımda 480'e geliyor. temiz neredeyse kullanılmamış bir ürün olduğu için 400'e tartışılır ama 350'e düşebilirim satılmazsa zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...