Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guardians Of Ember

Xenus

Öne çıkan mesajlar

https://www.youtube.com/watch?v=4kA2iU1Q6D0

ARPG stili MMO. grim dawn gibi

http://store.steampowered.com/app/463680

Features said:

- dual class system (available from level 15)
- near unlimited character optimization (4 races, 6 classes, over 300 of active and passive skills)
- randomized dungeons with individual difficulty settings
- crafting and enchanting system: Design your perfect equipment
- housing system: Decorate your own house with hundreds of items
- engaging story with hundreds of quests - various PVP options (1vs1, 3vs3, 5vs5 - ranked and unranked)
- dual class system (available from level 15)
- near unlimited character optimization (4 races, 6 classes, over 300 of active and passive skills)
- randomized dungeons with individual difficulty settings
- crafting and enchanting system: Design your perfect equipment
- housing system: Decorate your own house with hundreds of items
- engaging story with hundreds of quests
- various PVP options (1vs1, 3vs3, 5vs5 - ranked and unranked)
- open world with instanced areas like tutorial and story driven zones.

B2P cash shoplu (bu da yeni trend lel). runes of magic, dragon's prophet gibi shit tier p2w mmoların yapımcısından. ama trailer'a hypelandım ne yalan söyleyeyim. early access eylülde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

Devilian, Mu Legend, Lineage Eternal gibi oyunlardan başka biri. Bu aralar MMO sosuna batırılımış Diablo clone çok moda. İzlediğim videolardan ve benzer diğer oyunlardan söyleyebilirim ki bunlarda ciddi instance olayı oluyor, siz asıl şehre girdiğiniz ortalıkta 324324 kişi görüyorsunuz, dışarı combat'a çıkınca aynı haritada 5 kişi filan oluyor anca.

Gameplay videosu:

Sosyal ağlarda paylaş

dışarı çıkınca kimse olmasın zaten ya.. Arpg ye hiç gitmiyor bence. Leech imkanı sunuyor, gereksiz yere yaratıkları güçlendiriyor afk oyuncular, gereksiz görsel ve ses efektleri oluyor.. Ne bileyim yani.. Tepeden oynayınca bunlar büyük problem oluyor pve bir oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 9 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Açık aranacak olursa çok var. Tüfek alınca yaptığın büyünün etkisi artıyo mesela. Ama ben oynuyorum. Wow + diablo gibi bişey olmuş. O kadar profesyonel değil tabiki ama şu ara denediğim 20 oyundan beni en çok saran oldu. 

Denemenizi tavsiye ederim. Kendine göre bir derinliği var oyunun. Balıkçılıkta rekorunuzu filan tutuyo mesela. En ağır balık gibi. 

Betası herkese açık zaten şu anda  

Göz atın

omersem tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...