Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Biz de holy paladin - affli. lock oynuyoruz 3 gündür. Ben holy paladin ilk kez oynuyorum, arkadaş da affli.yi yeni haliyle ilk kez oynuyor. 1550 olduk direk. MMR 1650 civarındaydı.

Assasination rogue'lu ve unholy/frost dk'lı setup'lar zorluyor bayağı. Bir de en son resto druid oynuyordum ben, holy paladin healing'i bayağı değişik geldi. Holy shock proc ve critlerine bağımlı yapmışlar her şeyi. Burst anında 1-2 kez critlemezse, ne kadar cd varsa açmak gerekiyor.

Edit: Bu arada takım 2k+ rating'lerde iş yapıyor mu hiç bir fikrim yok. Elimizdeki class'lardan çıkan en düzgün comp bu oldu sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden yapardı da Holy Paladin dediğin gibi crit bağımlısı, olmazsa olmuyor. O yüzden bahtın kapalıysa epey keyifsiz geçiyor. Utiliy namına da çok fazla birşey yok, stun var işte bir tek. Rogue, DK ve DH epey zorluyor 1vs1 de beni paladin olarak. En ızdırabı DK ama galiba. Yanında partner de önemli tabi. Benim gibi çocukluk arkadaşı diye gerizekalı bir DK ile oynarsanız çok daha acayip oluyor. Mouseu monitöre fırlattım geçen, 15 yaşında çocuk gibi.

DH ler çok acımasız ama ya, zıp zıp ordan oraya allah belalarını versin.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

Eskiden yapardı da Holy Paladin dediğin gibi crit bağımlısı, olmazsa olmuyor. O yüzden bahtın kapalıysa epey keyifsiz geçiyor. Utiliy namına da çok fazla birşey yok, stun var işte bir tek. Rogue, DK ve DH epey zorluyor 1vs1 de beni paladin olarak. En ızdırabı DK ama galiba. Yanında partner de önemli tabi. Benim gibi çocukluk arkadaşı diye gerizekalı bir DK ile oynarsanız çok daha acayip oluyor. Mouseu monitöre fırlattım geçen, 15 yaşında çocuk gibi.

DH ler çok acımasız ama ya, zıp zıp ordan oraya allah belalarını versin.

Geçen x2 steed patlatıp boydan boya geçtim arenayı DH'dan kaçayım diye, adam benden önce gitti sdşifljsdkdsgj

Deliriyorum ya monk, rogue, dh ve dk'ya karşı oynarken. Bu arada warrior aslında en baba melee şu an ama şerefli bir demircinin oğlu gibi kestiklerinden sinirlenmiyorum o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
Hey gidi hey ne hallere düştü wow.PvP başlığı tartışmadan geçilmezdi şu an yazan yok. Yıllar geçti şimdi dışarıdan bakınca cidden Blizzard'ın pvp yi nasıl da katlettiğini bir kez daha anlıyorum.

Vanillada bgler outdoorlar derken pvp birşekilde akıyordu ve saçma salak class dengeleri olmasına rağmen herkes birşekilde halinden memnundu. Adamlar pvp konusundaki yetememezliklerini milyonlarca oyuncuyu 4 pillar ve 3 mekana sıkıştırarak Tbc ile birkez daha kanıtladılar. Healer tabanlı pvp sistemi, inanılmaz dengesiz class ayarları yapıpta bir de üzerine 3 mekan 4 kolona sıkışınca ne yapacağımızı bilemedik.İşin komediside TBC sonunda Blizzortun düzenlediği son turnuvada sadece resto druid-warlock-warri setupının iş yapabilmesi, bu setupların finali ayrıca bu pvp sistemini düzenleyen beyinsizlerin de maç sonunda bu ekibin karşısına r.shamanlı çıkmaları ve o resto shamanın nefes alamayışı baya bir küfür konusu olmuştu aramızda.

WOTLK zaten 3v1 DK faciaları sonrada tek atan spellcleave faciaları ile geçti. 2600 rat resto shaman warlock mage in r.shamanını kesişimiz sonrasında ise 1sn içinde ölmem yıllar geçmesine rağmen hala aklımdan çıkmadı.

Uzun bir aradan sonra WOD ta geri dönmüştüm arkadaşlar hatırına. Düşündüm ki adamlar yıllarca pvp yi katlettiler biraz belki akıllanmışlardır oyuncuyu geri kazanmak için birşeyler yaparlar.

Outdoorda yaşam, pvp alanları falan düşlerken Ashran denen yere tutsak kalmak ve yine 4 pillar 5 tane arena mekanı dışında hiçbir yeniliğin gelmediğini gördüm. Ogrimar önü bile bomboştu, ally şehirleri bomboş, 3-5 quest yapan adam dışında low lvl mekanlar ıssız. 3-4 ay dayanabildik, sıkıntıdan resmen patladık.

Hakikaten bir crossroadsta koşmak bile nekadar eğlenceliymiş bizim için. Tarren mill de adam avlamak, ally şehirlerini basmak, hadi vanillayı geçtim TBC de bile inanılmaz bir outdoor yaşam vardı oyunda. Heryer doluydu. İsle of quel danas ta geçirdiğimiz zevk dolu ayları söylemiyorum bile :)

Neyse biraz uzun oldu kusura bakmayın.Yıllarımızı harcadığımız, defalarca ünide derslerden kaldığımız oyunun bukadar hayal kırıklığı yaratması üzüyor bizi. Keşke biraz daha vizyonu geniş adamları işe alsalardı da playerlar bukadar geniş ve eğlenceli wow dünyasında 4 kolon 3 mekan içine sıkışıp kalmasalardı.

Eskiden kalbini kırdıklarım olduysa kusuruma bakmasınlar. Oyunun yaptığı bağımlılık ve saçma sapan gençlik hırsları ile yapılmış yanlış hareketlerdi. Şimdi yaş 32,gülüyorum kendime.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 9 ay sonra ...
ya ben şimdiye kadar hiç engineer kasmadım. nasıldır para olayı?

bi alt mage kasıyorum arada da canım sıkıldığında mining kesin olacak, yanına engineer mı alsam yoksa jewelcraft mı alsam bilemedim.

para getirecek meslek arıyorum ama işte ah'den malzemesini rahat çekip yapabileceğim alchemy gibi vs...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...