Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E - Sigara Satan ?

Madborn

Öne çıkan mesajlar

Goering said:

sagol hocam recete icin.

gearbest'te al85 var mesela ama kit/tek mod olarak. $35 tek / $45 kit.

kit almanin anlami yok herhalde nait. aldiktan sonra?
bir de bende bir suru 18650 pil var fener, kamp isleri icin (korumali mi / korumasiz pil mi?)

o zaman geceyim siparisi.

kit almanın şöyle mantıgı var üstünde verdiği DL için en iyi dedigimiz tank.

sen bilirsin yani mtl bana göre degil dersen onu da almış denemiş olursun. Tek alsan 15-20 dolar tutar heralde o da

Pil dediklerimden birini al bence. https://www.nkon.nl/ satıyordu pil kargosu fazla gelmezse ordan alabilirsin.

http://www.gearbest.com/chargers/pp_272183.html

charger sunu alabilirsin.

Bir de çin'den alıyosan hepsini kargonu bölmende fayda var takılırsa gümrüge toptan patlama.
Sosyal ağlarda paylaş

fiyatlar artmis ya tek $35, wholesale $25 >10 urun

not falan yazdiririm gurmuk icin, kitchen tool falan. ~$8-9

charger lazim olmayabilir, 18650 charge eden alet var ikili?
illa yenisini mi almak lazimdir?

ben ilk DL denerim herhalde ML garip kacabilir, denemedim hic.

PS: bu forumda volcano vaporizer satmis adamim ama e-cig anlamam :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
http://imgur.com/a/xkFLy

Merhabalar, pico 1 hafta önce alındı ortalama 15-20 dolum içildi hala üzerinde gelen coil var devam ediyoruz, kutusu var, melonun ekstra contası hiç kullanılmadı, paketi açılmamış 1 adet coil içinde, şarj kablosuyla vs anlayacağınız tertemiz cihaz kozmetik 9.9/10. 2 adet aio uzun süre önce alındı ikiside 2 ay kadar kullanıldı üzerinde coilleri yok, resimde görüldüğü gibi satılacak, kozmetik 6/10. Tekliflerinize açığım ayrıca kapalı kutu Smok Alien kit alacağım, pico + üstüne istediğiniz miktarıda anlaşarak verebilirim, iyi günler, sorularınız için mesaj atabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de az kaldı bitiriyorum bu esigara olayını.
Elimde olanları yavaş yavaş satayım.

Gus Phenomenon v2, Tam bir sigara içimi, Kesinlikle tavsiyemdir
Bu fiyatı da başka yerde bulamazsın paticik.
Fiyat: 80TL

3 adet aroma var elimde kalite üst sınıf. Tütün, Muz tütün, Muffin woman
Fiyat: Tütünlerin adeti 15TL Muffin 20TL

İşte bu benim için efsane. Fumetti Nbase ve Father milk v2 likit.
İçmiyorsun. Resmen sevişiyorsun. 100ml neredeyse tamamı dolu yeni demlemiştim.

Fiyat: 60 TL

Bu da Fumetti 36ml Nbase. Kesinlikle elinizin altında olmalı.
Fiyat: 30TL

Smoke Magneto III. Çok kibar ve son derece güvenli mekanik mod
Fiyat: 50TL

Bu fiyatlardan bulmanız imkansız umarım ihtiyacı olana gider.
Beykoz civarı elden teslim ederim. Toplu satış öncelikli.

Sosyal ağlarda paylaş

Banlatsana

Sattigin siktiri boktan icinde ne oldugu belli olmayan urunlere , yavsak facebook saticisi agziyla ballandirdigin icin tepkimden dolayi banlanicaksam...

(Fumetti)Buharistan sahtecinin kralidir , esigaram.us'ta 262738 konusu acildi ya sildirdi ya cevaplamadan kacti. Sahte likit markalari uretip ithal,premium adi altinda satis yapiyorlar. Ne likiti ,ne aromasi, ne de nbase'i alinir. Ne mal olduklari belli degil hangi hijyen ve kalitede küvette mi yapiyor bu kadar mali artik bilmiyorum kisacasi ne yaptiklari bilinmiyor.

Paticik'te yeni baslayan cok var , bilmeyen arkadaslari senin gibi adamlara karsi uyarmak boynumun borcu. Malibu'ya gecmis olsun ne diyim.
Sosyal ağlarda paylaş

likitleri kendiniz evde yapın abi. hakikaten o likitlerin nerelerde yapıldığı bilinmiyor.

pg ve vg alabilirsiniz balmumcudan falan. nikotin işi biraz kıllı bi tek onu da yüksek nic güvenilir bi nBase alıp vg+pg ekleyerek inceltebilirsiniz. internette hesaplama toolları var bir sürü. aroma katarsanız ne kattığınızı bilirsiniz mesela. sweetener falan kullanmasanız iyi tabi.

burada satılan ithal premium likitlerin %90'ı çakma. abartmıyorum bak baya baya %90. millet klonlayıp nerede hazırlandığı belli olmayan likitleri inanılmaz fiyatlarla kakaklıyor insanlara. her geçen gün yeni başlayan sayısı arttığı için yollarını buluyorlar bir şekilde. tek şişeden elde ettikleri kar da inanılmaz.

diğer topicte verdiydim: likit tarifleri

burada bi dolu tarif var. aroma alacaksanız capella, tpa falan güzel markalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Banlatsana

Sattigin siktiri boktan icinde ne oldugu belli olmayan urunlere , yavsak facebook saticisi agziyla ballandirdigin icin tepkimden dolayi banlanicaksam...

(Fumetti)Buharistan sahtecinin kralidir , esigaram.us'ta 262738 konusu acildi ya sildirdi ya cevaplamadan kacti. Sahte likit markalari uretip ithal,premium adi altinda satis yapiyorlar. Ne likiti ,ne aromasi, ne de nbase'i alinir. Ne mal olduklari belli degil hangi hijyen ve kalitede küvette mi yapiyor bu kadar mali artik bilmiyorum kisacasi ne yaptiklari bilinmiyor.

Paticik'te yeni baslayan cok var , bilmeyen arkadaslari senin gibi adamlara karsi uyarmak boynumun borcu. Malibu'ya gecmis olsun ne diyim.

Sen ciddiymişsin yaw. Ama bir okadar da boşsun :) Herkesi aynı kefeye koyma. forumda da yeni değilim. Ama gerçekten senin gibi boş insanları keşke banlasalar. ben seni kaliteli biri sanıyordum fakat forumda nakis, kıskanç birkaç kişiden biriymişsin. Ayrıca ettiğin hakaretleri sana boy boy geri iade ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...