Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Düğün Mekanı Arayışı

monoscope

Öne çıkan mesajlar

Nikah önceden yapıldı da şimdi kokteyl mi düşünüyorsunuz?
Eğer nikah olmadıysa, evlendirme dairesininn kokteyl salonu oluyor. Baya başarılı.
Açıkçası sırf pasta limonata için insanlar İstanbul trafiğini çekmez. Hele ki il dışından gelecekler varsa gelmezler. Sen f/p derken bir anda darma duman olursun. Bir de kimse saf değil, kafanda "ne kadar kazanırım" olarak böyle bir iş yaparsan, gelmeyi düşünüp de gelmeyen epey olur. Hoş, siz düşünmüşsünüzdür bunları.

Hasılatla ödemeyi yapmak pek mantıklı olmayabilir. Bazı insanlar hatıra olması için bozduramayacağın şeyler takıyorlar. Özellikle yüklü takacağını düşündüğün insanlar...
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

Cokomantis said:

geçmiş zaman bir düğüne gitmiştim. evlenmeye tövbe ettiğim günlerden biriydi.

bir de "düğün ne ya köylü gibi" denmemiş, ilginç.

aslinda alurielin isiydi ama neyse..

dugun ne ya koylu gibi

Aslinda o is sosyal bir deney olarak basladi. Yavas yavas yayilmaya baslamisti tam ama sonra ters tepti asdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

monoscope said:

Merhaba,

Gelecek yaz başı için düğün mekanı bakıyorum yemeksiz bir event olacak. Amacım f/p oranı ortalama bir yer bulmak. İBB sosyal tesislerine baktım güzel mesela onlar yemeklileri bile uygun fiyatlı ama hem minimum kişi sınırı var ve ben yemeksiz düşünüyorum. yarın arayıp soracağım öyle bir seçenekleri var mı diye.

Sizin bildiğiniz bu tarz yerler var mı ?

Ben Beyoğlu Öğretmen Evi'nde yapmıştım düğünümü bundan 17 sene önce ve muhteşem olmuştu.Ama o zaman öğretmen evlerinde içki serbestti ve bizim düğünde içki su gibi akmıştı.Hala arkadaşlar bizim düğünü konuşurlar.Sen de istersen bir bakıver Beyoğlu Öğretmen Evi'ne.Mekan olarak 300 kişiyi rahatlıkla kaldıran bir salonu var.Bizim zamanımızda da çok şahane şarkı söyleyen bir ekibi vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...