Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

italyan kız ve obsesyon hakkında

logtrig

Öne çıkan mesajlar

feverfeverray said:

ya abi adam hayali italyan kızla bir şey yaşamak istese başlık açar mı obsesif kadın diye.

kıza şunu yaz

sei ossessionata. non voglio vederti mai, vattene!

bağır ama böyle. evin içinde sinir küplerine binerken bağır bir yandan.

Yine türk erkeginin çaresizliği gözardı edilmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

feverfeverray said:

frost'un elleri güzel ya.

?? bilmiyorum görmedim sana karşılık vermenin zamanı gelmişti. ondan yazdım.

:) feraycığım ben bile korkuyorum bazen kendi elimden eklem yerleri bile kıllımı olur emenike..

o yzüden konu açan arkadaşın eli gayet iyi bence.

ayrıca 2 hafta önce nerdeydin feray ah feray..
Sosyal ağlarda paylaş

wot

"4 yıl önce istanbula sadece seni görmeye geldim. çünkü seni kendi hayatımdan daha çok önemsedim. ama sen gelmedin, beni reddettin ve bu beni mahvetti. şimdi üstesinden gelemiyorum hala. erkekler bana asılıyor, benle dışarı çıkmak istiyorlar ama hiç içimden gelmiyor çünkü kimseye güvenemiyorum ve hayatımı sürekli senin için yeterli olmadığımı düşünerek geçiriyorum. senin tepkilerini haketmedim ve sen benden kaçınmayı seçtin. çok bktan hissettim. beni neredeyse öldürdün. en azından gördüğüm rüyalarda öldürdün. lütfen bana hayatıma devam etmem için yardım et ve bunu aşmam için yardımcı ol. yalvarıyorum yoksa hayatımı yaşayamıyorum."

"how is this my problem?" de. senden nefret etsin ama hayatına devam edebilsin.

you are the hero she needs but not the one she deserves
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

sağol.ama hep gamer hatun istedim hayatım boyunca hiç olmadı.en fazla street fighter oynayana denk geldim.şöyle birlikte/sıra ile darkest dungeon oynayacağım,rng ye küfredeceğimiz bi hatun nasip olmadı olamadı :(

konunun da ırzına geçtik gibi biraz

arkana bakmadan uzaklaş gamer hatunlardan. sen çalışır eve gelirsin, yemek nerde diye sorduğunda sana wowu açıp "conjuring food" gösterir buyur ye diye.

hadi dışarı çıkalım dersin, guildin event var ona katılcaktım der.
hadi beraber oynayalım dersin, ben bütün gün leveli yükselttim, sen bana yetiş öyle der

kısacası "aklı başında" gamer hatun bulmak zorluğu 1/100.000 desek
hem kezban olmayan hemde aklı başında bi arada bulmak 1/100.000.000 falan ediyo.

sen normal işi gücü yerinde, aklı başında birinden şaşma. böyle atraksyonlara ülkemiz pek elverişli değil malesef.

bak ama şu olabilir. evlendikten sonra oyunlarla tanıştırabilirsin.

bizim eski guildde vardı karı koca raid yapan çiftler, sevgililer falan. hepsini de erkekler başlatmış oyuna.

ama arama işine gamer hatunla başlama. olasılığı yukarda gördün kendin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...