Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kelepir minibus

logtrig

Öne çıkan mesajlar

Hacı aracı ahşap ağırlıklı* süslüyosun, espresso, americano yanında chia yoğurdu olur, efendime söyliyim juico olur falan maslakta öğlen satış yapıyorsun. orada valelerin eline biraz para sıkıştır yeter.
ya da bu riski almam diyorsan online satış yapmak için kullan, malları içine doldur, sipariş üzerine plaza kızlarına satış yap.

*ahşap ağırlıklı dediysek mütahhit ofisi gibi lambiri döşeme olmasın
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

Hacı aracı ahşap ağırlıklı* süslüyosun, espresso, americano yanında chia yoğurdu olur, efendime söyliyim juico olur falan maslakta öğlen satış yapıyorsun. orada valelerin eline biraz para sıkıştır yeter.
ya da bu riski almam diyorsan online satış yapmak için kullan, malları içine doldur, sipariş üzerine plaza kızlarına satış yap.

masraflı ama bu tutuyor.
fuar otoparklarında, festival, konser girişlerine gidiyorsun. sanki işportda değil de, izin alınmış da organizasyonun bir parçası gibi davranıyorsun. önüne de şemsiye+ plaj sandalyeleri çıkarıyorsun.

Yalnız cold brew de satman gerek bu bu sıcaklarda bide smoothie + frappe
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

bunla 3-4 senede temiz para kaldırırsın. Müthiş fikir.
Sosyal ağlarda paylaş

niye aldın?

bu arada, fotoğraf temsili mi? o film camlar ile çok namuslu bir işlerin yapıldığı izlenimi vermiyor, dasaaa nın dediği yere geliyor...

logtrig said:

aha şundan aldım dün.

http://holidaycarclub.com/ad_photos_live/101127_Melbourne_Michel_1210.jpg

böyle bi aracı nasıl değerlendirebiliriz? nakit gelsin istiyorum. kavun karpuz geyiğine girmeyin. güzel fikir ama daha orjinal şeyler arıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...