Jump to content
Aluriel

The Elder Scrolls: Legends

Öne çıkan mesajlar

§ 16 Ara 2018, 17:06
Densiz said:

Yanlışlıkla filtreleri açmış olabilir misin?

belli bir expansionda veya kart kalitesinde aramış olabilirsin.

he öyle bişey varsa, bu olabilir bak

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Ara 2018, 17:20
tamam oldu :)-D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Ara 2018, 18:27
Ya ben oyuna iyi başlıyorum güzel gidiyorum derken sonrasında benim HP 28, rakibin 7 iken benim kart bitiyor, ele gelen kartlar da 2 manalık manalık oluyor, harcayamıyorum bile, sonra adam bi başlıyor dümdüz ediyor beni (facepalm)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Ara 2018, 18:44
aynı şeyi ben de yaşadım birkaç kez :) hatta 2-29 gibi bir şeyden gitti maç asd

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Ara 2018, 19:00
Crusader desteleri biraz HS gibidir. Onları deneyebilirsiniz. Diğer desteler biraz bilgi isteyebilir. Koleksiyonlarınız nasıldır, bu desteleri yapabilir misiniz bilmiyorum ama bir göz atın isterseniz.
Çoğu ucuzdur eğer story ve mini setler varsa.

https://www.legends-decks.com/decks/crusader/1/rating-down/month?f-search=&f-type=&f-patch=frostspark&f-pve=both&f-spec-pve=0&filters=Filter

Sürekli eldeki kartlar bitiyorsa, destede veya oynanışta sıkıntı var demektir. Mesela guardlar ile ilgili çözümünüz yoksa, gereksiz yere kart takas etmek zorunda kalıyorsanız, silence, item vs. gibi şeyler çözüm olabilir.

Oynadığınız gün çok fazla aggro geliyorsa, desteyi biraz düzeltip, bir kaç tane prophecy koymak iyi bir fikir olabilir.

graveyard, rune, yaratık öldürme.. gibi şeylerle etkileşime girerek size kart çektirecek şeyler de iyi bir fikir olabilir.

yorum yapmak zor haliyle. curve u biraz yükseltebilirsiniz? bu da bir alternatif.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Ara 2018, 07:09
noddle said:

Ya ben oyuna iyi başlıyorum güzel gidiyorum derken sonrasında benim HP 28, rakibin 7 iken benim kart bitiyor, ele gelen kartlar da 2 manalık manalık oluyor, harcayamıyorum bile, sonra adam bi başlıyor dümdüz ediyor beni (facepalm)

kendin çözmeyi sevmiyorsan diye 2 bağlantı.
fakat ne yaparsan yap, deste yapmayı öğrenmek gerek. Eldeki kartlar ile güzel desteler yapabilmeyi çözünce kart oyunlardaki zevk artıyor. :D

https://www.reddit.com/r/Competitive_TESL/comments/9bemxc/budget_decklists_one_for_each_class/?utm_content=title&utm_medium=hot&utm_source=reddit&utm_name=Competitive_TESL

https://teamrankstar.com/the-elder-scrolls-legends-new-player-guide/#howtospendgold

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 Ara 2018, 04:29
Süper oldu bunlar, thanks Densiz :)-D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Oca 2019, 23:01
2 pack kodu galiba

6R8K-G7GY-X9XB-M8EG-N34R

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Oca 2019, 18:59
bu kod nedir?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Oca 2019, 19:00
Deniz story dedin story kasıyorum, story nin de master ı da zormuş haa, oyundan soğuttu yeminle

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Oca 2019, 11:48
2 pack kodu sanırım, emin değilim. Dev streamını izlerken, izleyicilere atıyorlar bazen. Ne olduğunu bilmiyorum. Stream sonunda gelmedi ama. Strem sonundaki 60 pack oluyordu.

Story nin masterını yapmana gerek yok. Title veriyor genelde (belki 1 tane de premium legendary)

story nin düzleri önemli. Oradan gelen eğlenceli kartlar var.
Zaten yeni bir story çıkıyor önümüzdeki ay başı. Gerçi o hikayeye göre rng bazlı olacak gibi görünüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Oca 2019, 04:58
Teşekkürler Densizciğim :)-D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!