Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kenan Sofuoğlu Genel tartışma

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Şimdi bi düzeltme yapalım önce
superbike supersprttan önce
sonra değil.

Şunları da ekleyelim.
Ülkemizde spora karşı bok gibi bi duruş var, yeni mesela olimpiyatlarda cimnastiki aldı ufacık kız. Kimsenin skinde değil.
Buna rağmen başarıyor insanlar.
Burdan nereye geliorm,
Kenan baya zorluklarla bu noktaya gelmiş ve bayrağı toprağa devredecek bi insandır.
Kazandığı başarı için ptt 1. lig benzetmesi bayaaaaa saçma, muhtemelen googleladın falan sağdan soldan kahveden duydun bunları.

Bokum olacak topçuların hiçbir başarısı yokken bu adamın bu kadar başarısı varken laf sokması normal.
Ülkemiz köylü ülkesi olduğu sadece futbolcuların sporcu olarak algılandığı için, bu adamın milletin kafasına vura vura başarıdan başarıya koştuktan sonra konuşması çok normal.

Bende konuşurdum.
Futbol şü ülkedeki en işe yaramaz en tatava şey. Bi bok başarımızda yok.
Fiyat başarı oranıda en düşük spor dalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

sonra değil.

Şunları da ekleyelim.
Ülkemizde spora karşı bok gibi bi duruş var, yeni mesela olimpiyatlarda cimnastiki aldı ufacık kız. Kimsenin skinde değil.
Burdan nereye geliorm,
Kenan baya zorluklarla bu noktaya gelmiş ve bayrağı toprağa devredecek bi insandır.
Kazandığı başarı için ptt 1. lig benzetmesi bayaaaaa saçma, muhtemelen googleladın falan sağdan soldan kahveden duydun bunları.

Bokum olacak topçuların hiçbir başarısı yokken bu adamın bu kadar başarısı varken laf sokması normal.
Ülkemiz köylü ülkesi olduğu sadece futbolcuların sporcu olarak algılandığı için, bu adamın milletin kafasına vura vura başarıdan başarıya koştuktan sonra konuşması çok normal.

Bende konuşurdum.

Superbike supersporttan önce yazdım zaten nasıl okudun ki :D

Kenan Supersportta yarışıyor en alt klassman. Başarısına kimse bişey demiyor.

Ama havasına diyoruz genelde sanki üst üste motogp kazanmışcasına milleti aşalaması kendisini tanımayana hakaret yağdırması. Madem türkiye'yi temsil ediyorsa siyaset yapmaması gerektiğini söylüyoruz.

Kapiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

Şunları da ekleyelim.
Burdan nereye geliorm,

almanya'da yetişmemiş miydi bu? "ülkemizdeki görüşe rağmen başardı bunları tamam mı!" görüşü biraz çöküyor eğer öyleyse ama tam emin değilim o kısımdan.

hani adama ya da sana bok atmak için söylemiyorum, babam 18-20 sene motorsikletçilik yapmış, dükkanlar açmış kapamış falan bir adam olduğu için sever sayarım motorcusunu da yarışçısını da. wiki'den kenan sofuoğlu'nun bio'sunu okumadım da aklımda öyle kalmış sadece.

ekleme editi: bunun yanında, almanya'da yetişmiş olsa bile "abi tr'de sadece futbolu kaale alıyor insanlar. adam kategori motogp'den küçük olsa bile dünya şampiyonu sonuçta" konusu %100 doğru tabi ki.
Sosyal ağlarda paylaş

futbol liglerine benzetmen pek olmamış bence. rakiplerin farklı evet ama sonuçta oynanan hep futbol. top aynı top, kural aynı kural. burada altındaki motor da değişiyor. bambaşka güçteki bi makineye adapte olmanın çok da kolay olduğunu sanmıyorum. yani atıyorum futbolda zayıf rakiplere karşı doğal çimde oynarken hop diye hem daha iyi rakiplerin karşısına çıkıp hem de yapay çime geçiyormuşsun gibi bi şey oluyor.

takip ettiğim biri değil ama bana saf gibi geliyor biraz. bi de hem türk hem de dindar biri olduğu için çabuk gaza geliyor sanırım. sonra ortaya kalitesiz muhabbetler çıkabiliyor.
yalnız hakan çalhanoğlu olayında hakan'ın da öküzlüğü var. insan tanımıyosa da bi google'layıverir sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

futbol liglerine benzetmen pek olmamış bence. rakiplerin farklı evet ama sonuçta oynanan hep futbol. top aynı top, kural aynı kural. burada altındaki motor da değişiyor. bambaşka güçteki bi makineye adapte olmanın çok da kolay olduğunu sanmıyorum. yani atıyorum futbolda zayıf rakiplere karşı doğal çimde oynarken hop diye hem daha iyi rakiplere karşısına çıkıp hem de yapay çime geçiyormuşsun gibi bi şey oluyor.

takip ettiğim biri değil ama bana saf gibi geliyor biraz. bi de hem türk hem de dindar biri olduğu için çabuk gaza geliyor sanırım. sonra ortaya kalitesiz muhabbetler çıkabiliyor.
yalnız hakan çalhanoğlu olayında hakan'ın da öküzlüğü var. insan tanımıyosa da bi google'layıverir sdf.

Sana gelen her bilinmeyen nodan mesajı google'layıveriyor musun?
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de kimse en tepeden başlamıyor ki ?

şuan F1'de yarışan pilotlara bakın mesela. coğu 14-15 yaşlarında F3'de şampiyon falan olmuş tipler, kazana kazana üst klasmana çıkarak geliyorlar.

zirveye ulaşınca bir üst seviyenin en altından başlıyorlar.
F2 şampiyonu olman F1'de sana ekstra saygı duyulmasını sağlamıyor.

MotoGP takip etmiyorum ama benzer bir kıyaslama ile, götü yememiş diyebiliriz kenan için.

ya da kendi kümesimin horozu olurum demiştir işte.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

semih saygıner'in turkiye sampiyonasına katılması gibi bi sey iste bununki de. ayrıca evet ust klasmanı deneyip beceremeyince bebelerin arasına geri donmustur. reisci olması ve sakarya gibi bi yerde dogmus olması da kendi sanssızlıgı artık ne diyim.

semih saygıner zaten TR şampiyonasına katılıyor.
milli takım şampiyona başarısından seçiliyor çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

toggie said:

semih saygıner'in turkiye sampiyonasına katılması gibi bi sey iste bununki de. ayrıca evet ust klasmanı deneyip beceremeyince bebelerin arasına geri donmustur. reisci olması ve sakarya gibi bi yerde dogmus olması da kendi sanssızlıgı artık ne diyim.

herif emeklilik yasını coktan gecmis bi adam. dunya sampiyonu olmus bilmem kac sefer. turkiye'de zaten rakibi yok. muhtemelen para falan veriyolar diye katılıyodur. zaten kim izliyo abi bilardo. eurosport'ta snooker'a denk geldigimde gunum kotu geciyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

k1nJo said:

futbol liglerine benzetmen pek olmamış bence. rakiplerin farklı evet ama sonuçta oynanan hep futbol. top aynı top, kural aynı kural. burada altındaki motor da değişiyor. bambaşka güçteki bi makineye adapte olmanın çok da kolay olduğunu sanmıyorum. yani atıyorum futbolda zayıf rakiplere karşı doğal çimde oynarken hop diye hem daha iyi rakiplere karşısına çıkıp hem de yapay çime geçiyormuşsun gibi bi şey oluyor.

ad soyad varsa google'larım evet.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

Sequo said:

k1nJo said:

Ama yapmayanlarda var ben mesela. Direk engellerim yada sen kimsin ki senle tanışayım falan derim.

Yukarıda resim konmuş zaten adam sadece bozuk alamancı türkçesi ile tanımıyorum nerden aldın numaramı demiş.

Ne diyecekti yada google'lasa tanışmak zorunda mıydı tartışılır. Sileriz gardaş demek ne kadar egolu olduğunu gösteriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

applev0dka said:

toggie said:

herif emeklilik yasını coktan gecmis bi adam. dunya sampiyonu olmus bilmem kac sefer. turkiye'de zaten rakibi yok. muhtemelen para falan veriyolar diye katılıyodur. zaten kim izliyo abi bilardo. eurosport'ta snooker'a denk geldigimde gunum kotu geciyor.

yok işte milli takım kadrosu TR şampiyonası ile seçiliyormuş
ben de öyle takip etmiyorum da denk gelince oturup izliyorum, geçen ilk etap yarışmasını izledim, eline verdiler Saygıner'in, yenen adam milli takımdaki ilk spotu aldı işte, 2 etep daha olacak falan diyorlardı.

neyse olay o değil. Kenan'ın büzüğünün yetmemesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Suark said:

sonra değil.

Şunları da ekleyelim.
Burdan nereye geliorm,

Bende konuşurdum.

Superbike supersporttan önce yazdım zaten nasıl okudun ki :D

Kenan Supersportta yarışıyor en alt klassman. Başarısına kimse bişey demiyor.

Ama havasına diyoruz genelde sanki üst üste motogp kazanmışcasına milleti aşalaması kendisini tanımayana hakaret yağdırması. Madem türkiye'yi temsil ediyorsa siyaset yapmaması gerektiğini söylüyoruz.

Kapiş.

Supersport en alt klasman değil
en üstte olmasına gerek yok aşşağılaması için, aşşağıladığı insnaların bir bok becerdiği yok çünkü.
İsteyen istediği gibi siyaset yapar lol saçma sapan şeyleri dayatmayın insanlara. İsterse ananesinin patilerini paylaşır istediği yer.

Baya haksızsın yani. Adam "0" supportla dünya şampiyonu oluyorsa, bitter olacaktır tabiki.
Hayır şunu yapmaya 10 yaşındaki cimnastikçi kızın bile hakkı var.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

k1nJo said:

Sequo said:

k1nJo said:

Ama yapmayanlarda var ben mesela. Direk engellerim yada sen kimsin ki senle tanışayım falan derim.

Yukarıda resim konmuş zaten adam sadece bozuk alamancı türkçesi ile tanımıyorum nerden aldın numaramı demiş.

Ne diyecekti yada google'lasa tanışmak zorunda mıydı tartışılır. Sileriz gardaş demek ne kadar egolu olduğunu gösteriyor.

fark ettiysen en başta "hakan'ın da öküzlüğü var" dedim. oradaki "da"nın anlamı kenan'da zaten öküzlük var demek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...