Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marvel: Legion (2017) - FX

Aluriel

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Marvel evreninin en guclu karakterlerinden biri abi bu, dizi buyuk ihtimalle cok nerfleyecek adami, yoksa sakat olur. Xavier var mi acaba, babasi olur cunku?

Mini dizi olur en iyi bence, gucunu kasfetmesini anlatan. Sonra tanri gibi oluyor cunku, mutant god deniyor kendine comiclerle cogu yerde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Dizi abi. FOX yapiyor, cok umutlanma. Gerci Firefly'i da onlar yapti.

Referans olsun diye soyleyeyim, bu adam Thanos'dan, Galactus'dan, Elders of the Universe'den filan daha guclu. Elder Gods'i bi gidin diyin geceklikten silmisti. Bir keresinde de tum gercekligi bir kutunun icine koymustu, evet, kutunun. Yani hayvani bir karakter. Fiziksel olarak zarar verilemiyor zaten, 0 K'yi bile umursamiyor. Reality warper iste, istedigi sey oluyor.

Boyle bisi iste. Mini dizisi cok guzel olur, uzun bir dizinin gideri olacagini sanmiyorum eger Legion Legion kalacaksa.
Sosyal ağlarda paylaş

dasdasd
lan legion dan nası dizi yapacan.
-aha şu düşman
-dur ben bunu öldürem. yok daha doğmadan anasını babasını öldüreyim. yok yok gezegeni sileyim. yok galaxiyi sileyim
zati nedfen marvelda bööle gereksiz ultra mega güçlü karakterler yaratırlar anlamıyorum.
dizi mizi olmaz, yada öküz gibi nerflicekler, bişiye benzemicek
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

GERGE said:

Bir keresinde de tum gercekligi bir kutunun icine koymustu, evet, kutunun. Yani hayvani bir karakter. Fiziksel olarak zarar verilemiyor zaten, 0 K'yi bile umursamiyor. Reality warper iste, istedigi sey oluyor.

franklin richards değilmiydi o?

franklin richards hepten zorlama saçma bir karakter.
galactusu köpeği yapmışlığı var felam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...