Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wonder Woman (2017)

Harvey

Öne çıkan mesajlar

Yetmedi mi bu Hollywood goygoyları? Açık açık sömürgeci İngiltere'nin sömürdüğü ülkelerden ölüme getirdiği askerleri gösterip, Almanya'yı -yanına Osmanlı'yı da iliştirmişler, akılları sıra kötülüklerini müslüman bir imparatorlukla iş birliğiyle vurgulayacaklar- olabildiğince kötü gösteren yavşak bir propaganda filmi. Toprağının altından herhangi bir şey çıkan her ulusu toprağın altına gömmüş ulusların sürekli dünyayı kurtarmaları artık gerçekten mide bulandırır oldu.

Klişelerle dolu, sonu başından belli tırt bir film.

O değil de dün Rover'ı 3. kez açtım izledim sonra merak ettim puanı 6,1, sonra bu filmin puanına baktım kenarda çıkıp duruyordu vizyonda olduğu için ; puanı 8,1. Yaş ne olursa olsun sinema zevki gelişmediği sürece daha çok çekilir bu filmler.
Sosyal ağlarda paylaş

geffen said:

Yetmedi mi bu Hollywood goygoyları? Açık açık sömürgeci İngiltere'nin sömürdüğü ülkelerden ölüme getirdiği askerleri gösterip, Almanya'yı -yanına Osmanlı'yı da iliştirmişler, akılları sıra kötülüklerini müslüman bir imparatorlukla iş birliğiyle vurgulayacaklar- olabildiğince kötü gösteren yavşak bir propaganda filmi. Toprağının altından herhangi bir şey çıkan her ulusu toprağın altına gömmüş ulusların sürekli dünyayı kurtarmaları artık gerçekten mide bulandırır oldu.

O değil de dün Rover'ı 3. kez açtım izledim sonra merak ettim puanı 6,1, sonra bu filmin puanına baktım kenarda çıkıp duruyordu vizyonda olduğu için ; puanı 8,1. Yaş ne olursa olsun sinema zevki gelişmediği sürece daha çok çekilir bu filmler.

Almanyanın yanına Osmanlıyı Enver Paşa ilistirdi yalnız bu film değil
Sosyal ağlarda paylaş

film hakktaen kötüydü

çekomastik

bıyıklı ingiliz amcanın arese dönüşmesi inanılmaz absürt olmuş

bıyıklı yaşlı ares nedir abi

bi de kaslı falan yapmışlar cgi ile jajjdf inanılmaz

galgador da ii hoş şirin falan da acting patinaj çekiyor hatunda bariz bir şekilde, 50 tane dil biliyor ama ingilizce konusamıyor falan sdıkfj

ama konusmadıgı zamanlar iyi durruyo ekranda hamilelikten midir nedir baktıkca bakasım geldi, kilo da almış thicc olmuş iyi yani (:P)

5.5/10 hadi gadorun thicc baldırları icin 6 olur
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

geffen said:

Almanyanın yanına Osmanlıyı Enver Paşa ilistirdi yalnız bu film değil

ecdadımıssss
Sosyal ağlarda paylaş

osmanlidan triggerlanmak sacma da o sirada dunyanin yarisini somurgesi yapmis bir imparatorlugu iyilik bekcisi yapip almanlari birinci dunya savasindan nazi yapmak hem bayagi hem basarisiz bir olay.

bu olayin bizdeki modeli, biz herkese adalet dagittik herkes bizi arkadan bicakladi dige aglayan comarlar yani

ek olarak birinci dunya savasinda kimyasal silah olayinini agababasi ingiltere ve fransaydi. cidden komedi yani soyle bir film cekmek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...