Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık 2014 bmw i3

Pasha

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

Pasha said:

uzun yolu bırak tekirdağa gidip gelemezsin :) hızlı şarj bulursan 3 saatte doluyo ama dediğim gibi max menzil 170 diyo speclerinde ama ben 145 mi ne yaptım en fazla.

abi tam doldurmadan şarjdan cıkarırsan böyle olur
ileride %50 dolu göstericek araba kapanıcak sadaf

hahahah ne güldüm la şuna.:D
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Pasha said:

uzun yolu bırak tekirdağa gidip gelemezsin :) hızlı şarj bulursan 3 saatte doluyo ama dediğim gibi max menzil 170 diyo speclerinde ama ben 145 mi ne yaptım en fazla.

abi tam doldurmadan şarjdan cıkarırsan böyle olur
ileride %50 dolu göstericek araba kapanıcak sadaf

arkadaşım sarjda kullanıyosan pili çıkarıcan yoksa unutuyor pil dolmuyo tam
Sosyal ağlarda paylaş

Biz paramecium ile bu arabayı ciddi ciddi 3 saat falan konuştuk kahvaltı için buluştuğumuzda, hatta o günün gazıyla ben bir kez test sürüşüne çıktım daha sonra diğer konuda bahsetmedim tepki çekmemek için ama çok yakın zamanda bir de fiyat aldım :)

Şimdi şöyle oluyor;

Benim gibi Göktürk'de oturuyorsanız akşam şarj sıkıntısı pek çekilmez çünkü her binanın kapalı garajı var. Bunun yanı sıra arabayı alıp hanıma vermeyi düşündüğümüz için ve kendisi Levent'de çalıştığından şöyle bir avantaj söz konusu: Kanyon'da elektrikli arabalardan park ücreti alınmıyor (aylık 200TL) ve aynı zamanda özel bir park yeri ve şarj cihazı var. Bu da mevcut arabamla her gün işe git/gel'den 1000 TL tasarruf anlamına geliyor.

Ayda 2000 TL krediye girerek eski bir araba almaktansa 4 yıl lease edip ayda 3200 TL ödemek daha mantıklı göründü.

Sıfır araçlarda Peşinat/Kredi oranı malesef 100birim/2+10.000 TL olduğu için benim adıma peşinat kısmından yattı, yoksa ciddi düşünüyordum.

Diğer konuda bahsetmedim ama bir kaç ay bekleyip A180 CDI falan almayı düşünüyorum şimdilik (sıfırdaki faiz oranları ile almayanı dövüyorlarmış). Eğer satılmazsa 123 bin (pazarlıklı) çok iyi fiyat gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...