Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oxenfree - Indie adventure

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Diyaloglar ve atmosfer iyi, hikaye vasat ama en önemli özelliğini yazmamışsınız oyunun.

Ağır

3 yerde hayalet olarak steam arkadaşlarınız oyuna dahil oluyor. 2 defa aynada 1 defa da göle yansıma olarak. Size michael'ı okula yollama, yok annesiyle konuşturma vs. diye tüyo veriyor.
Ters ve blurlu olduğu için 1 tanesinde arkadaşın nickini görebildim, altında yazıyordu. Ama oyun sonunda credits de yer alıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
eldar said:

Ağır

3 yerde hayalet olarak steam arkadaşlarınız oyuna dahil oluyor. 2 defa aynada 1 defa da göle yansıma olarak. Size michael'ı okula yollama, yok annesiyle konuşturma vs. diye tüyo veriyor.
Ters ve blurlu olduğu için 1 tanesinde arkadaşın nickini görebildim, altında yazıyordu. Ama oyun sonunda credits de yer alıyor.

aynen, kesinlikle katılıyorum. single oynanıp da

eşle dostla etkileşimli oyunlar ayrı bi şahane oluyor. zaten o işi kotarabilmeleri için çok sağlam mekanik ve game design gerekiyor. bkz dark souls, dragon's dogma. hani dark souls'ta sırf o background'da çalan çanlar yeter. bunda da o kadar ağır olmasa da "oha süper fikir lan nerden aklınıza geldi, gelin hepinize bira ısmarlicam" diye gaza gelip bi mutlu olmuştum <3

Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...