Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sevgilisinin pantolonu düşen adamın dramı

kavurma

Öne çıkan mesajlar

Marty said:

dasaaa said:

hacit kadin kisminin yeri spor salonu. kadin dedigin bakimli olacak, poposu falan duzgun olacak. ayna karsisinda resmini cekip erkegine yollayacak.

bunlari hep soyluyorum ben. kari gidecek spor salonuna. erkegine kul kole olacak, ayaklarina kapanacak.

burda bin (sayiyla 1000) tane erkegiz. gelmis kadin soyle yapacak boyle olacak diyosun.
onu gec. biz napcaz

BIZ NAPCAZ BIZ

delikanli adamligin tanimini da yaptim, surekli olarak yapiyorum.

once okuyacaksin kardesim.

kurani kerim bile inerken ilk olarak oku demisler.
sen de yazdiklarimizi oku. takip et.

haydi hayirli aksamlar
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Marty said:

dasaaa said:

hacit kadin kisminin yeri spor salonu. kadin dedigin bakimli olacak, poposu falan duzgun olacak. ayna karsisinda resmini cekip erkegine yollayacak.

bunlari hep soyluyorum ben. kari gidecek spor salonuna. erkegine kul kole olacak, ayaklarina kapanacak.

burda bin (sayiyla 1000) tane erkegiz. gelmis kadin soyle yapacak boyle olacak diyosun.
onu gec. biz napcaz

BIZ NAPCAZ BIZ

haydi hayirli aksamlar

olm kadın dediğin spor yapacak da bizde başın bağlanınca salma kültürü var. ben daha evlenmeden düzenli ilişkide 8 kilo aldım. spor azalarak bitti. günde 1 öğünü elma, eti form falan olan kız arkadaşım salona gidiyordu. tanıştığımızda benim yapamadığım packleri vardı. kızı da kendim gibi yaptım şimdi kokoreç üsütne künefe yiyor. sporu da bıraktı.

hani ben tekrar başlamadıkça o da başlamıyor. spor hepimize şart. bizim 2 sene oldu. anca düğünden önce bi spor furyası olur sdf
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Marty said:

dasaaa said:

onu gec. biz napcaz

BIZ NAPCAZ BIZ

haydi hayirli aksamlar

Filmi cikinca izlerim
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

dasaaa said:

Marty said:

dasaaa said:

onu gec. biz napcaz

BIZ NAPCAZ BIZ

haydi hayirli aksamlar

olm kadın dediğin spor yapacak da bizde başın bağlanınca salma kültürü var. ben daha evlenmeden düzenli ilişkide 8 kilo aldım. spor azalarak bitti. günde 1 öğünü elma, eti form falan olan kız arkadaşım salona gidiyordu. tanıştığımızda benim yapamadığım packleri vardı. kızı da kendim gibi yaptım şimdi kokoreç üsütne künefe yiyor. sporu da bıraktı.

hani ben tekrar başlamadıkça o da başlamıyor. spor hepimize şart. bizim 2 sene oldu. anca düğünden önce bi spor furyası olur sdf

bilader sen dugun falan diyorsun, simdiden gecmis olsun. dugunde gelir helvani yeriz, sonra belarus'a gideriz. oradan foto yollariz.

bakin erkekliginizi kaybedip "ay ben sipor yapmazsam o sipor yapmaz tabikide" demeyin.

haydi spora, haydi spora diye kiskislayin kizlari.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...