Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Ahşap Zıpkınlar

_-ares-_

Öne çıkan mesajlar

lastik uzar ama atıyorum 100 cm tüfekte 66 cm lastik gerekir 110 da 73 cm ama3.7 bölerseniz bu rakam haliyle azalır aynı orantıda.Bunun hesabı vardır kafa ile çentik mesafesix2/3-3.7 ye kadar lastiğin cinsine göre
standart lastik ölçüleri vardır ama herkesin belli bir av stili vardır buna göre kendi lastik kombinasyonlarını yaparlar.

Birde tüfek uzadıkça lastiği germek oldukça zorlaşır hele kol uzunluğunuz kısa ise dahada zor olur çünkü lastiğe ulaşmak lazım gerebilmek için sonra eğer iyi bir teknik oturtmuşsanız rahatçana çekersiniz kol kuvvetinizde önemli bunda uzun tüfeklerde mm olarak genelde 20 mm tercih edilmez bunun yerine 2x 16 daha akıllıca olur birdeçünkü bazı marka lastikler oldukça sert olurlar ve çekmek bir ölüm olur yorulmanız dalış performansınızı çok etkiler

son olarak ekliyim en azından göğüs deforme olmaması için kıyafetiniz yoksa tshirt ün üstüne mause pad in lastik maddesi gibi birşey dikin göğüsünüz deforme olmasın göğüs deformesi sonucunda bunlar oluşabiliyor.
İman tahtası ve Duedonum (12 parmak) olduğu bölge zıpkın kabzasından deforme olmuş.
Tam çataldan diyafram geçiyor biliyor musun.
Aynı hatayı ben de yaptım zamanında;özellikle duedonum bölgesindeki esnemeden dolayı ve soğuk tesiri ile oluşan gastrit belasını savmak için baya bir uğraştım.Hiç olmazsa yazlık elbise (shorty) kullanın ki o bölgeyi koruyun.Midenizi de soğuktan korumuş olursunuz.
bu usta bir abimizin önerisi ciddende dediği gibi oluyor bir süre sonra miğde ekşimeye başlıyor cayır cayır yanıyor küçükken elbisem falan yokken başıma gelmişti.

[ Mesaj 24 Ağustos 2007, Cuma - 02:22 tarihinde, Enyalios tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...