Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AthleT'in Düğün Çekimini Yaptık!!

Patice

Öne çıkan mesajlar

yumy said:

Resimler başarılı(tu) tebrikler mutluluklar.

Millipark'da daha güzel manzaralı yerler çıkardı aslında, oralara gitmişken Zeus'u falan da kataydınız işin içine asdf

abi hiç gerek yok. milli park çok güzel ama güzel olduğu kadar da kalabalık. köyde bizden başka 3 kişi falan vardı sanırım :)
Sosyal ağlarda paylaş

AthleT said:

anaaaaaaaam benim de görmediğim fotoğraflar çıktı bu başlıkta :)
düğünden önce çekimi yapalım dedik, bu fikir iyi de oldu bence elimiz ayağımıza dolaşmasın diye aldığımız bir karardı. piyasada yüzlerce düğün fotoğrafçısı var, hepsi aynı şeyi yapıyor. pati getto sayesinde bu mükemmel çekimi gerçekleştirdik! :)

patice şapkadan tavşan çıkarıyor emin olabilirsiniz tüm olumsuzluklara rağmen gülüşünden enerjisinden hiçbir şey kaybetmedi. ben olsam devam edemezdim :)

p.s: o gün bu gündür çay içmiyorum. :/

Ahaha sürprizzz :) Blogu Paskalya'ya da linkle :)
Bide cidden çay ne belaymış bu millete. Kahve olsaydı termosta dökülmezdi mesela. Kahve döküldüğü için yanan duydunuz mu siz?
:)
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ya ağustosta düğün ondan öncesinde gelinlikle vakit geçirmek istemiyor malum bizimde kır konseptinde kirlenmesi çok olası.

hemen sonrasında balayındayız zaten, o mümkün değil.

ikimizde hevesli değiliz ondan ben şimdiden çekim olmayacağına inandım hahaha.

belki daha konsept bir şey yaparız böyle damat gelin konseptinden ziyade. eylül başı gibi.

En sevdiğim.. Bayılıyorum gelinliksiz, konsept çekimlere. Ben varım, düşünürsen buralardayım, konuşuruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Patice said:

ViForVictory said:

22. Fotoğraf biraz garip geldi bana onun dışında tebrikler ^^

Bide o fotoğraftaki eğrilik için şunları yazmış adam oturup:

dünya’nın eksen eğikliği kadar eğilsem sana,
yine dönmezsin etrafımda bilirim.

Şair: AthleT

handjhkajdgajda yapmayın bunu. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...