Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

27.06.2016 Erenköy (İstanbul) Basket

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

Gençler selam,

bu akşam 21:30 için erenköy kız lisesinin basket sahasını kiraladık, 4v4 oynayacaktık ama 4 kişi eksiğimiz var, çok iyi oynayan kişiler değiliz ama maksat mücadele edip, keyif almak. duruma göre 3v3 de yapabiliriz

oynadığımızda 11 sayıda bitecek şekilde 3-4 maç oynuyoruz, katılmak isteyen bana ulaşsın pls

salon şurada;
https://goo.gl/maps/BgxBPuwmGXK2
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Sordum şimdi , akşama arkadaşın doğumgünü var ona gidiyoruz , dedim o olmasa gidebilir miydim , 21:30'a kadar gezersek 21:30dan sonra maça gidebilirdin dedi asdfasdfadsf gezip tozma fırsatı olarak değerlendirdi ya lan :D

allahım. basketbol için izin almak falan........ hayır doğumgününe laf etmiyorum, "o olmasa gidebilir miydim?" ne demek lan. o olmasa osrmadan direk ben gidiyorum diyip gidiyor olman lazım.

lady mormont kadar yok sende galiba :(
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Gençler selam,

bu akşam 21:30 için erenköy kız lisesinin basket sahasını kiraladık, 4v4 oynayacaktık ama 4 kişi eksiğimiz var, çok iyi oynayan kişiler değiliz ama maksat mücadele edip, keyif almak. duruma göre 3v3 de yapabiliriz

oynadığımızda 11 sayıda bitecek şekilde 3-4 maç oynuyoruz, katılmak isteyen bana ulaşsın pls

salon şurada;
https://goo.gl/maps/BgxBPuwmGXK2

aaa benim eve cok yakin.
Sosyal ağlarda paylaş

Saat 21:30 olduğundan , sıkıntı basketbola gidip gidebilmem değilde 'basketbola gidiyo mu lan acaba' oluyo. Bi kere oyle 22:00 maçına gittim , facetime yaparsan olur dediydi , 125 kg herifim amk , sanki bütün kızlar bana bakacak hala inanmıyo , heee halı saha diip karıya kıza gidiyom.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Saat 21:30 olduğundan , sıkıntı basketbola gidip gidebilmem değilde 'basketbola gidiyo mu lan acaba' oluyo. Bi kere oyle 22:00'de maça gittim, "facetime yaparsan olur" dediydi, 125 kg herifim amk , sanki bütün kızlar bana bakacak hala inanmıyo , heee halı saha diip karıya kıza gidiyom.

SHDFUHSADUFHUADSFHUDSHAUFHD
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...