Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soundbar ?

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

• 5 ay sonra ...

benim şöyle bir sorum var. 

tv ve bilgisayar aynı yönde ve yakın. 

soundbar alayım diyorum en azından kablo sıkıntısı olmasın diye. 

hem pc de hem de tv de kullanmak istiyorum. 

her iki makinede de stereo giriş var hatta tv de optic girişte var. 

üst seviye soundbar bu bahsettiğim seçeneklerde hangi marka modeli tavsiye ederisniz ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

aşırı kararsız biri olduğum için hala alamadım ama bu hafta sonu karar verip alıcam evde müzik dinleyemiyorum işkence.

xiaomi mi soundbar var fiyat olarak süper 550 lira civarında subwoofer ve kumanda yok. incelemeler de iyi gözüküyor.

ama pahalı daha iyidir mantığı ile aklım samsung hw450 1000 tl civarında jbl sb160 bu da 1700 lira civarında.

bunlara kayıyor.  Tv zaten 50inç öyle çok bütçe de ayırmak istemiyorum. aşırı yüksek sesli müzik de dinlemiyorum

Sosyal ağlarda paylaş

36 dakika önce, bLackcha0s dedi ki:

aşırı kararsız biri olduğum için hala alamadım ama bu hafta sonu karar verip alıcam evde müzik dinleyemiyorum işkence.

xiaomi mi soundbar var fiyat olarak süper 550 lira civarında subwoofer ve kumanda yok. incelemeler de iyi gözüküyor.

ama pahalı daha iyidir mantığı ile aklım samsung hw450 1000 tl civarında jbl sb160 bu da 1700 lira civarında.

bunlara kayıyor.  Tv zaten 50inç öyle çok bütçe de ayırmak istemiyorum. aşırı yüksek sesli müzik de dinlemiyorum

ben hw-n450'den öyle çok memnun değilim galiba emin olamıyorum. ya ayarlayamıyorum ya izlediğim şeylerden oluyor anlamıyorum. bazen çok güzel geliyor bazen çok tırt. hdmi arc üzerinden bağlı

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...