Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Space Soldiers (Professional e-Sport Team)

calimero

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşın eniştesinin antrenörü olması vesilesiyle takip etmeye başladım, maçları falan izliyorum baya iyiler, dünya çapında ünlüler şu an CS:GO'da diğer oyunları falan da oynuyorlar overwatch falan ama mainly CS:GO

Facebook Sayfası

facebook sayfasından takip edebilirsiniz, maç saatlerinden önce nerede yayınlanacak falan gönderi atıyorlar.

Burada da paylaşayım dedim maksat destek olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Biz bunlarla Multiplayer sayesinde Overwatch gösteri maçı yaptık. Despe dünyanın en tatlı insanlarından birisi olabilir. Ama o Xanteres... Resmen lise hayatı boyunca dışlanmış insan profili. Buradan yürüyünce de kendini bi şey zanneden sonradan görmenin teki.

Chapter 3'e geldiler, Lebron James daha az star kalır bunun yanında. O tripler falan of yani ahgasdf

edit; Bu arada bunlarla oynadıktan sonra ben hayatım boyunca hiç bir oyunu oynamamışım. O nasıl aim, o nasıl taktikler.

Adamlar csden çıkıp ilk kez bizle Overwatch oynadılar, ilk 2 maçı ez aldık. Oyunu ve haritaları öğrenince adamlar 3. maçtan sonra nefes aldırmadılar bize. Yine de çok eğlenceliydi ama :D
Sosyal ağlarda paylaş

xantares hala şımarık burnu havada biri mi ya..

yanlış hatırlamıyorsam bi keresinde kendisinden habersiz olduğu için miydi bilmiyorum frag movie yapan elemanın birine benim üzerimden para kazanıyorsun haddini bil diye salak salak laf etmişti facebooktan.

bi de 1v1 turnuvasına xantares ile gidip tercüme yapmaya çalışan arkadaş çok kötüydü, mümkünse bi daha o gitmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

biliyorum da işte istatistiki anlamda 1. olmanın bi anlamı yok o yüzden diyorum.
tabi ki kendisi türkiye'nin en iyi oyuncusu zaten kötü dediğimiz yok.
her türlü de destekleriz ama onun da biraz karakter sahibi olması lazım artık.

ilk ilgi odağı olduğu zamanlarda yanlış ve fevri hareket etmiş olabilir ama artık alışması, olgunlaşması lazım. bunu onun için söylüyoruz yani 30 yaşında insanlar olarak kendimiz için değil.

bi de boş zamanlarında yavaştan ingilizce çalışsın. ileride tarik ile beraber izlemek isteriz kendisini.
Sosyal ağlarda paylaş

xantares camiadaki en poposu kalkık oyuncu olabilir bildigim kadarıyla eğitimi yokü yaşı genç kendini geliştirmeye açık değil geçen 1v1 turnuvasında yanına çevirmen almış çevirmen bile rezaletti kendide 1 gr ingilizce bilmiyor sanırım. Bizim zamanımızda bile oyuncular böyle değildi vendetta zamanından falan bahsediyorum. ayrıca ss taktiksel açıdan bayaa zayıf bir takım, taktiklerini geliştirmeleri gerek yoksa yerlerinde sayarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

xantares camiadaki en poposu kalkık oyuncu olabilir bildigim kadarıyla eğitimi yokü yaşı genç kendini geliştirmeye açık değil geçen 1v1 turnuvasında yanına çevirmen almış çevirmen bile rezaletti kendide 1 gr ingilizce bilmiyor sanırım. Bizim zamanımızda bile oyuncular böyle değildi vendetta zamanından falan bahsediyorum. ayrıca ss taktiksel açıdan bayaa zayıf bir takım, taktiklerini geliştirmeleri gerek yoksa yerlerinde sayarlar.

gerçekten bir gram bilmiyor, geçen aylarda stream'de gördüm, chatte biri gl, hf yazdı. 'ne diyor bu ** çocuğu' küfür mü ediyor falan dedi. artık şaka mı yaptı anlamadım da yıllardır online oyun oynayan biri hiç mi merak edip gl hf nedir diye bakmaz, öğrenmez anlayamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...