Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tostçu Erol On Live

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Utterable said:

yaklasik 3 gunde sindirecegim islem gormus sucuklu bir tosta 20-25 TL bandinda bir ucret odemek ne kadar saglikli bilemedim. tuttugu dukkanin kirası 20-30 bin TL vardir, bence isi biraz zor.

kac kisinin boyle kaygilari var abi, 'soyle bi tost ayran gomeyim' deyip mideyi eline alan milyonlar var pls

ha az yagli bi kasarli fena olmazdi simdi...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 1 yıla o dükkanların kapanacağını düşünüyorum. sırf meraktan ankaradaki şubesinde yedim 1 tane tost, bir daha yiyeceğimi sanmıyorum. 22 liraya ekmek arası kalitesiz peynir ve işlenmiş et yemek pek mantıklı bir iş değil. tostla karın doyurmak isteyen adam 10-15 lira arasına ayvalık tostu alır öyle doyurur, popüleritesi zamanla azalınca insanlar gitmeyi bırakır diye düşünüyorum.

2. bir nokta ise şubelerindeki iş modeli son derece başarısız. çok fazla insan çalışıyor bir şubede ve işleyişte gereksiz yere fazladan adımlar var. yabancı fast-foodcuları inceleyip örnek alması gerekirdi. en fazla 30 kişinin aynı anda yemek yiyebildiği biryerde 10dan fazla personel vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

fresia said:

herkes tadına baktıktan sonra işler azalmıyor mu acaba

18 milyon insan var kaç kere tost yemeye gider ki

nusret için merak ediyorum esas

Walla tostcu Erol u bilmem ama Nusret in bazi yemekleri bayagi bayagi iyi. Gecen Istanbul dayken gitmistik bizim yabanci bir arkadasla, mekanin yarisi turistti (Bunun birazda sebebi Nusret in Orta Dogu subelerinde fiyatlarin bayagi pahali olmasi, Dubai nin yarisi dukkandaydi). Acik soyleyeyim yine giderim firsatim olursa.
Sosyal ağlarda paylaş

Ankara'daki şubesinden bir kere şu Mangal sucuklu yumurtalıyı söyledim. Şubeler franchise bir kere ve bu sebeple

1 - Tost 8 TL değil 25 TL (yirmibeş türklirası)
2 - Malzeme 8 TL lik bile değil, o videolardaki kat kat malzemeden eser yok

Sonuç: Gaziantep te yaşamıyorsanız anlamsız. Gaziantep'e işiniz düşerse gidip tost yemeyin, İmam Çağdaş falan takılın sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...