Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Death Stranding

Cokomantis

Öne çıkan mesajlar

15 saat önce, razzRaziel dedi ki:

kazanır muhtemelen, game awards'ı sunan geoff'u oyuna koyduklarına göre bağlar sağlamdır

Onun haricinde bir de oyuna 40/40 (4 yazarın 10 vermesi şeklinde) veren Famitsu'nun eski başyazarı ve bağlı olduğu şirketin şimdiki başkanı olan Hamamura ile Famitsu'nun maskotu da oyunda. Tabii Famitsu da jüride.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Nominees for its 23rd Annual D.I.C.E. Awards

Death Stranding

- Game of the Year

- Outstanding Achievement in Animation

- Outstanding Achievement in Art Direction

- Outstanding Achievement in Character

*Cliff Unger

*Sam Porter Bridges

- Outstanding Achievement in Audio Design

- Outstanding Technical Achievement

- Adventure Game of the Year

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

2020 BAFTA Games Awards: The Nominations

Death Stranding :

-Animation

-Artistic Achievement

-Audio Achievement

-Debut Game

-Game Beyond Entertainment

-Music

-Original Property

-Performer in a Leading Role ( Norman Reedus as Sam in Death Stranding )

-Performer in a Supporting Role ( Léa Seydoux as Fragile in Death Stranding )

-Technical Achievement

http://www.bafta.org/games/awards/bafta-games-awards-nominations-and-winners-2020#animation

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

ben de indirimi görüp dayanamayıp yapıştırdım. her şey güzel, atmosfer iyi, karanlık, baya sade bir fütürizm. merak da ediyorsun ne olduğunu. yavaş yavaş açıklıyor. lojistik, yürümenin gibi boş bir şeyin altını da dolduruyor interviewlerler. yürüyorsun mis gibi. kaptırdım kendimi baya dünyaya, gel gör ki japon trollüğü kendini göstermekte gecikmedi.

mailler gelmeye başlıyor, smiley dolu. literally ????? tier smileyler. telsizim kerhane telsizi zaten, 15 saniyede bir biri sam diyor. DIEHARDMAN diye karakter var, DEADMAN,MAMA, HEARTMAN ? bunlar ingilizceyi niye bu kadar cool sanıyorlar hiç anlamadım zaten. öykü setupı AMARIGAYI tekrar birleştireceğizle başlıyor. online signs ı hemen kapattım zaten, cıvık cıvık şeyler koyuyor millet. yolda gidiyorsun, posta kutusu yapmış, içine de şarkı koymuş. monster hunter daki yemek yapan kediler gibi, HEY SAM BAŞARDIN BU GÖREVİ DE ADAMIM diye ESCARGOT MAN fırlayacak bir yerden, bekliyorum valla. UI tasarımlarını çok beğendim ama alışması biraz zaman alacak, tam olarak ne nerde bilmeden savruluyorum. 

2 dakika öyküye kaptıramadım kendimi bu japon cıvıklığından. P.T. bile bundan daha stabil, kendi içinde tutarlı. benim beklentim böyle saf, sade bir şey olduğu yönündeydi sanırım. olmadı hideo. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...