Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Phoenix Point

Komutan

Öne çıkan mesajlar

oyun iyi görünmese steam'i bekleyecektim de izlediğim herşeyde iyi görünüyor, bir yıl bekleyemem yani. bugün çıksa bugün oynayasım var, backer build yükledim ama çalışmadı nedense. pahalı olsa o zaman vazgeçerdim ama 80 liraya toplam bitti. xcom2 hala almadım, onun indirimli hali bile bundan pahalı yani tam komedi.

bu yıl içinde "sonra alırım" dediğim 1-2 oyuna kallavi zam geldi, ondan da biraz tereddütlüyüm bekleme işinde. kur yükselirken riskli.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Darksun dedi ki:

humble verdi xcom u sam ? kaçırmışsın. 

12$ değil mi zaten humble, steamde 60₺ görüyor zaten. herşeyiyle beraber değilse np. gerçi oyunu da beğenmedim zaten, ilk çıktığında bitirdim bıraktım öyle. ek paketli halini bile merak etmedim sonra yani. o 7-8 turn limiti, çakma kadala npc neydi of yarabbi. gollop gömer umarım gelecek ay.

Sosyal ağlarda paylaş

12 saat önce, Sam dedi ki:

12$ değil mi zaten humble, steamde 60₺ görüyor zaten. herşeyiyle beraber değilse np. gerçi oyunu da beğenmedim zaten, ilk çıktığında bitirdim bıraktım öyle. ek paketli halini bile merak etmedim sonra yani. o 7-8 turn limiti, çakma kadala npc neydi of yarabbi. gollop gömer umarım gelecek ay.

d548ada5c6448fb176e3e5e43069c10c.png

bayağıda olmuş hani ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...