Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Phoenix Point

Komutan

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

ahah türkiye'yi keşfettiler çok iyi ya, bir ay filan kaldı ertelenmezse hadi bakalım. gerçi 1 yıl sonra pişman olacağım epic'ten aldığıma pff. ?

Alıntı

We’re excited to announce that Phoenix Point will be available on PC via the Epic Games Store as of Tuesday, December 3, 2019, at 10 AM Pacific Standard Time!

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman kaçırmışsın fırsatı, bu indirim 7 kasım öncesinde alanlara özel çünkü. ?

bazıları redditte kod koydu ihtiyacı olmayanlar ama kullanılmışlar, denedim. etrafta kod soruştur istersen birisi verirse fazla varsa ne ala. support fatura tarihine bakıyorsa kanmazlar çünkü, ben yazdım hepsini.

https://forums.snapshotgames.com/t/free-season-pass-for-purchases-before-march-12th-2019/5109

bak burada var detayı:

"If you pre-ordered between March 12th 2019 and November 7th 2019, you will receive a voucher via email for a discounted price on the season pass."

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ya epic pişmanlıktır işte şu oyun hatırına bir maceraya girdik işte gollop’a bir minnet borcu, lord british’ten son oyununu alıp bir saat oynayıp bıraktığım gibi. Season pass ucuza kapatamasam refundlayacaktım aslında. Steame geldiğinde aral dağıtımı aldıysa kazık da girebilir gerçi o da başka macera.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...