Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Phoenix Point

Komutan

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

kendileri kaybeder, epic client maalesef kötü. gözden ırak, gönülden de ırak. alma ihtimalim azaldı.

şimdi baktım 139₺. büyük indirime girene kadar düşünmem herhalde.

Alıntı

Pheonix Point, from the creator of the original X-Com games, was successfully Kickstarted based on the promise of either a Steam or GOG key. They have just announced a first year exclusivity to the Epic Games Store and backers are now forced to get it there or request a refund.

direkt refund sebebi hakikaten.

h85ndar19vl21.png?width=960&crop=smart&a

hindistan'ın tezekli sokaklarının bulandıramadığı midemi şu bulandırdı.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bir saattir okuyorum da oyunun resmi forumu ve reddit'i şu anda

tenor.gif

duyuru videosu downvotelarla yokedilmiş, top comment'ler kırıp geçiriyor zaten:

" 'thanks for the interest-free loan, suckers!' "

"how much is 88% of 0?"

julian gollop'un nihayet hakettiği şana kavuşacağı oyun olacakken şirketin ve kendinin itibarını iki paralık etti. çok yazık oldu.

reddit AMA'da yokettiler adamı, yazık derken bunu görünce:

Alıntı
LEAD DESIGNER8 points · 1 hour ago

No, we just approached them about putting the game on their store.

valla kendi eden kendi bulur, bile bile lades.

Sosyal ağlarda paylaş

How much does Epic pay for one-year exclusivity on the Epic Store? At least $2 million according to Phoenix Point community manager

Alıntı

All in all they earned at least something between $2 and $2.5 million.

epic hayranıyken epic'ten tiksindirttiler.

9koye91g60m21.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Alıntı

Question: Backers who backed the game from China can't even install the Epic Launcher, since Epic Games actively blocks the Launcher there. Why do they have to wait 1 year now because you decided that?
How could I, as a backer, even play the game in China? I could easily do it via GOG or Steam.

Answer:We're looking into our options for China right now, and hope to have something to share on that topic soon.

2

sdflşsdkfşlsdfk yazık la

Alıntı

"We sent an email to all our 47,000 backers on Tuesday informing them about the Epic deal," he said. "The following day we had 1300 requests for refunds. The day after it increased to 1600. We don't anticipate that more than five to six per cent of our backers will actually request refunds in the long run."

1

İnternetteki tepki boyutuyla şu rakamlar örtüşmüyor ama tabi her zaman isabetli olmuyor kalabalıkların algısı. Steamin parmak kıpırdatmasına gerek kalmadan pc gaming savaşını kazandı diyeceğim de, işte yine kalabalığa geliyoruz kaç kişi boykot edecek epic i? Şu saatten sonra jazz jack rabbit bile yüklemem ben ama kaç kişi yapacak bunu?

Sosyal ağlarda paylaş

2 milyon rakamı minimum diye hesaplamışlar kazançları toplanıp "gene de zara etmeyiz" lafı hesaba katılınca. epic satmasa da satılmış gibi ödeme yapıyormuş belli kopya sayısı kadar.

valla ben bekliyordum ama o kadar iğrendim ki şu olaydan, soğudum. epic exclusivity geçince alırım alacaksam da.

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...