Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir'de iş Arıyorum-Yazılım Müh.

tambjk

Öne çıkan mesajlar

Benimde yakın zamanda üç beş ay'a kısmetse C# olacak beginner düzeyde bişiler yapacak allahını seven kıbrıs ve hatta izmir dahil buralardan uzak ücretsiz staj dahil herhangi bir işe varım olan haber versin. Beleşe gelirim çay kahve koyarım ne iş olsa yaparım yeter ki yazılıma çıkan bi merdiveni olsun her ülkeye varım yeter ki burdan uzaklaşalım. Nikaragua olsa güney sudan olsun her türlü gelirim buradı olmasın yeter ki kuzey koreyede varım.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

GEd said:

1 hafta tatıle gelmıstım ara gaz almıştım geçti. Gerçi alışveriş merkezlerine girerken bagajı falan metal dedektörlerle arayınca adamlar kıllanmıştım.

Bildiğin fena durum.

cok fena hemde

sen nerdeysen beni aldir yanina :)
java ve piton var.

Excel bilmek gerekiyor bizde.

Birde cok konusup az is yapma kriterimiz var. Her gün minimum 4 saat toplanti.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Mithat said:

Benimde yakın zamanda üç beş ay'a kısmetse C# olacak beginner düzeyde bişiler yapacak allahını seven kıbrıs ve hatta izmir dahil buralardan uzak ücretsiz staj dahil herhangi bir işe varım olan haber versin. Beleşe gelirim çay kahve koyarım ne iş olsa yaparım yeter ki yazılıma çıkan bi merdiveni olsun her ülkeye varım yeter ki burdan uzaklaşalım. Nikaragua olsa güney sudan olsun her türlü gelirim buradı olmasın yeter ki kuzey koreyede varım.

Hanım ne der mitat?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla hanımı düşünerek yurtdışına çıkacaksam o postta tek değişiklik güney sudan veya nikaragua değilde güney kore japonya çin gibi yerler olursa daha iyi olur :D başka bir değişiklik yok , yurtdışından iş teklifi gelse ve kabul etmezsem direk gerizekalı der bence , bu ülkede bu saatten sonra kaçmanın bir yolunu bulup kalanda sorunludur benim gözümde.
Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika kadar once elemanin biri geldi ..ingiliz vatandasi ..ee dedim nasil oldu..oradan mi evlendim bilmem ne..yoo dedi 2004 de kacak gittim ..az para verince avukata onlar birseyler dosedi zaten dhkpcli filan yazilar ingilizler de kabul etti 1 senede vatandasligi aldim sonra oradan geri geldim evlendim buradan hanimi da goturdum simdi orada takiliyorum vs vs..dedi...

direkt burasi aklima geldi..sans iste..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...