Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Selamlaşalım

feverfeverray

Öne çıkan mesajlar

feverfeverray said:

hayır ben koşarak uzaklaşmayacağım. ibnelikse ben de ibnelik yaparım sıkıntı yok. koca koca adamlar olarak herkes sınırını bilsin sadece başka bir şey istemiyorum.

Sorun su. O disarda mazlum sessiz sakin koca adamlar bu foruma girdigi teenager idiot oluyo.

Bence konuyu di ye havale et. Sonra bak nasi guzellesicek buralar.
Sosyal ağlarda paylaş

di'yi uğraştırdım yemek vakti ya.

küçük bir açıklama yapmak istiyorum, reklam falan yaptığım yok. yayın mayın da yapmıyorum artık zaten daha önce söylemiştim. benimle her şekilde şakalaşabilirsiniz sınırı olduğu sürece. ama facebook linki burada var, e fotoğraflar da orada var o nedenle foruma taşıyabiliriz bence gibi bir ideoloji içine girmeyelim rica ediyorum.

facebook'ta olmasının bir sebebi var. orada dursun.
paticik'e giriş yapan tek bireyler bizler değiliz.
attığım facebook kişisel facebookum bile değil bu arada.
kişisel olanını bulmak zor değil evet.
mahremiyet parantezim oldukça geniş.
benim fotoğraflarımı görmüş olmanız beni rahatsız etmiyor.
buraya taşınmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi uçuşlar alaman prens, tavuk dürümler seninle olsun.

@op : adamın yaptığı öküzlük fakat sene 2016, mahremiyet arıyorsan fotoğrafları public yapmayacaksın. eğer private yapmazsan insanlar o fotolara bakar, öküzü bilgisayarına da kaydeder, senin rızan olmadan istediği yere de koyar çünkü facebook çünkü sosyal medya çünkü internet.

özelinizi oraya buraya koymasınlar istiyorsanız "set : private"
Sosyal ağlarda paylaş

forumda gizli kalayım, rules of internet üzerinden yürüyeyim gibi bir kaygım yok benim. yayıncıydım abi ben zaten, hangi fotoğrafın mahremiyeti? buraya koyduğum link de zaten fark ettiyseniz eğer 'fan page' minvalinde bir şey.

ha oradan gidip kişisel olanı bulabiliyor olmanız, zaten temel atıcı link forumda vardı savunmasını haklı çıkarmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...