Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Selamlaşalım

feverfeverray

Öne çıkan mesajlar

ya bir şey diyeceğim bakın,

ağzıma sıçtınız hala sizle beraber goygoy yapmaya çalışıyorum. kıllı mıllı adamlarsınız stalklamayın mı dedim ben size, herkesin stalkına kimse karışamaz ki zaten? isteyin linkleri ben vereyim. facebooktan ekleşelim benim için sıkıntı yok. de forumun ortasına atıyorsunuz zkik askfm hesabını, 11 yaş (circa) grubuyla, benim de ergenliğimin etkisi ile ortaya çıkan çok çirkin şeyler var. benim eniştem polis minvalinde cevaplar var yani hoş değil.

neticede başlığa biz yazıyoruz sadece ama foruma dışardan gelen de okuyabiliyor burayı. stalklamanın keyfine varın tabii ki. çok güzeldir stalklamak. ben yapmıyo muyum, yapıyorum.

şişko diyosunuz ona da ok, ki ben zaten hiçbir zaman reddetmedim bunu. şu foruma geldiğimden beri klavyem eskidi. rica edicem bana 20 kelime ve üzeri post attırmayın artık.

çay ısmarlıyor musunuz şimdi, ne yapalım?
Sosyal ağlarda paylaş

feverfeverray said:

klasiğinize sıçayım ya, bokunu çıkarıyorsunuz şakanın gerçekten. benim üzerimden yürümek yetmedi mi bir yerde neden o fotoğraftaki 4 kişinin dünyadan haberi yokken forumda afişe oluyorlar, zorundalar mı buna maruz kalmak?

boyle sakali komikli baslayinca sen saka sandin da, degil iste. paticik klasigi dedigim bu hayvanlik ve senin kacarak uzaklasman.
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...