Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dual Universe

yazuach

Öne çıkan mesajlar

said:
Dual Universe is a sandbox first-person MMORPG set within a seamless Sci-Fi universe made of millions of planets. The world is entirely editable, and the game focuses on massive scale emergent gameplay based around exploration, voxel building, trade, politics and warfare.

http://www.dualthegame.com/#home
Sosyal ağlarda paylaş

millions of planets

şu olayı bitirsinler artık ya, sanki wow gibi milyonlarca insan oynıcakta, kelle başı bi gezegen geliştircek herkes falan.

sırf gösteriş olsun

-biz milyon tane gezegen koyduk.
-o bişey mi, bizde milyar tane gezegen var
-bizde trilyon var siz ne diyonuz la

tarzı sidik yarıştırmadan öteye gidemiyolar malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 7 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

biraz bakabildim. Ağır sandbox, içerik olarak baya baya sandbox. Baya hoş şeyler var, ama görseller çoook leş, optimizasyon da şimdilik facia (bi star citizen değil ama)

etrafın tasarımı, sanki unofficial minecraft serverına girmişim hissiyatı verdi asdfk bu kabul edilebilir aslında, tahminim, çok öyle mekan tasarımıyla incikle boncukla uğraşmaya kasmamışlar, sistemleri oturtup, base oyuncu kitlesi oluşturup, sonra visual kısma geçecekler herhalde.

asıl derdim, anladığım kadarıyla, gezegenlerde herkes plot sahibi oluyor, sonra oraya istediği gibi inşaat yapıyor. Ve o kadar çok plot var ki, gezegen de büyük tabi haliyle. İyi de server bunu nasıl kaldıracak? bi de sadece yüzey değil, yeri de kazabiliyosun, deep surface mining falan var, yani aga, mesela bütün bi gezegeni herkes aynı anda kazmaya başlasa nolur, onu merak etmedim değil ahah

bi de dediğim gibi şu an betada, oyuncu az vs. diyelim çok popüler oldu, yüzbinlerce adam oynuyor. herkes de plazaları dikmiş gezegene. NASIL KALDIRICAK SİSTEM AGA

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...