Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stranger Things (2016) - Netflix

GERGE

Öne çıkan mesajlar

acayip bagladi hakkaten ama keske

Spoiler

ya su cizgi film gibi mevzular olmasa, hops'un arc tamamen disney cizgi film tier. keza ask, ergen mevzulari azalsa da eleven'in bully mevzusu cok yapaydi. 3. bolum sonu max upside world'den kacarken olse sahane bi yere gitmez miydi dizi ya hazir cocuklar teenager olmus. vecna iyi basladilar ama sonu sanki GoT'daki gibi olacak eleven cigligiyla olecek, potansiyel harcanacak gibi. bu arada victor sleek de freddie kruger'di farketmeyenlere.

elemanin rusca konusup hapishaneye rusmus gibi girmesine takilmiyorum mesela ama hep toz pembe olmasa biraz da.

nancy'e de guzel kiz muamelesi yapiyor ya. aynisi x2'de rogue'da vardi bayan cene.

Seru tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ben ilk 2 sezonu yeni bitirdim ne güzel akıyor öyle, sanırım dark dizisinin settings'in bir kısmı bundan arak.

Aslında 80 ler ortamını güzelliği ve şarkıları çıkartınca vasat sayılır ama bunları çok iyi yedirmişler ortama.

Dark_Soul tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

İlk 7 bölümü beğenmeyen zaten Arka Sokaklar veya Çocuklar Duymasın izlesin, taş gibiydi ilk 7 bölüm. 8'i izledim şimdi, evet bi tık vites küçültme var ama abartılacak bi kötülükte de değil. 7'nin çok büyük hype yerde bitmesinden kaynaklı muhtemelen, tempo düşüşü negatif yorumları arttırdı. 9. bölüm 2,5 saatmiş, ne zaman öyle bi slot bulur da izlerim, kısmet bakalım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...