Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stranger Things (2016) - Netflix

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Getirmeye üşenmediğimde senin review adını verdiğin parmak ishallerinden her türlü daha mantıklı ürünler ortaya koyabiliyor olduğum kesin. Bıdı bıdı anlatmışsın tüm olanı dizide adam gibi bir yorum bir teori yok, bol bol saçmalama var

Spoiler

lezbiyen olduğunu hissettirmek derken misal lol nasıl hissettirebilirler bunu tam olarak veya niye hissettirsinler konusu gelene kadar

Siyaset yorumculuğu için Abdulkadir Selvi neyse film yorumculuğu için sen de osun, uzun mu uzun ama hiç bir şey anlatmayan metinlerin yazarı.

Sosyal ağlarda paylaş

Şu herhalde getirmeye üşenmediğin mantıklı ürünlerinden biri oluyor dizi ile ilgili,

On 11.07.2019 at 09:13, quixef dedi ki:

July 4th July 4th diye duya duya 4 Temmuz deyince sanki böyle bizdeki 15 Temmuza falan gitti kafa, nöy dedim anlamadım boş boş baktım

Hani desen ki yetemiyorum, bu kadar yorum yapıyorum anlicam. Uzatıyorsun, üstüne uğraşıp yazan birine de bok atıyorsun. Hiddetlenip gaza geldiğin konu da Spider-Man bu arada, 20 yıla yakındır çizgi romanlarını okuyup adam akıllı fikir belirttiğim bir konu. Sen beğendin diye beğenmeyen bir insanın yorumuna 'sen git lightsaber salla hebele hebele' diye konuşan ben miyim sen misin? 

Uğraştırma beni daha. 

Sosyal ağlarda paylaş

bütün sezon terminator meets the thing meets invasion of the body snatcher gibiydi, benim hoşuma gitti o yüzden. bütün sevdiğim şeyleri potpuri yapmışlar adeta. referanslar da gene iyiydi. konu zaten hiçbir zaman çok başarılı değildi ama prodüksiyon süper. 80'lerin filmini bugünkü imkanlarla çekilip izliyormuş hissi vermesi götürüyor seriyi.

Alıntı

gerçi şu "herkes son iki bölüme kadar birbirine haber vermeyip bağımsız takılıyor büyük tehdide rağmen" yöntemi biraz saçma durmaya başladı artık.

bir de rip hopper.

Sosyal ağlarda paylaş

jim hopper sezon 3 finali hakkında:

Spoiler

ölüşü gösterilmedi ve sonda ruslar deney yaparken "amerikanı alma" dediler, başka bir mahkum kullanıldı. üste ruslardan hiçbir iz bulunamamıştı, kaçarlarken hopper'ı yanlarında götürdüler gibi bir izlenim bıraktı bende.

Sosyal ağlarda paylaş

On 19.07.2019 at 16:52, Sam dedi ki:

jim hopper sezon 3 finali hakkında:

İçeriği gizle

ölüşü gösterilmedi ve sonda ruslar deney yaparken "amerikanı alma" dediler, başka bir mahkum kullanıldı. üste ruslardan hiçbir iz bulunamamıştı, kaçarlarken hopper'ı yanlarında götürdüler gibi bir izlenim bıraktı bende.

Spoiler

bence de.. yasiyor muhtemelen. Oyle kolpa bir sekilde oldurmemislerdir. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

şimdi hatırladım. aynı yorumu ilk sezonada yapmıştım. yani bu diziden beklentim pazar sabahı çocuk macerası tadı alabilmek. ama çocuklar çok geri planda olaylar onların arasında dönmeliydi daha çok. çocuklar dışındaki bütün roller figüran gibi olmalıydı.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...