Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stranger Things (2016) - Netflix

GERGE

Öne çıkan mesajlar

14 saat önce, neutrino dedi ki:

internet baglantiniz kotudur, netflixi boklamadan once ona bi bakin bence. ilk gun sorunsuz 1080p verdi gayet.

yok netflix bok oldu stranger tings çıktıktan sonra. yutupda 8k video izleyebiliyorken netflix 100kbps ile bile indiremiyor. çözünürlük otomatik olarak çöpe dönüştürdüğü için downloada tıkladım 2-3 gündür bekliyorum insin diye bölümler.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Rewendor dedi ki:

ISS'nizle ilgili bir sorun mu acaba, sorunu yaşayanlar hep aynı ISS'den olabilir mi? Ben sıkıntısız izliyorum.

sendeki hangi iss? bende netspeed var klasik türktelefon vdsl altyapısını kullanıyor çöp gibi.

türk telekom netflixin bandwithini kısıtlar mı? %99 kısıtlayabilir tabii ki.

Sosyal ağlarda paylaş

oh bitirdim sezonu, genel olarak iyiydi bence 1-2 detay haric, ama baymadan izledim sahsen:

Spoiler

ruslari 1 kisi haric yan studyodaki komedi filminden kacmis gibi yapmasalarmis iyimis ehe

mind flayer biraz dandikti boss olarak, psi. yetenekleri falan olmaliydi daha cok, 2 kutu havai fisek ile sey oluyorsa 3 tane lav silahli asker gelse yokedip gidecek ogle arasinda, oyle tehdit mi olur asd National Guard'i aramaya harcadigin jetona yazik.

Sosyal ağlarda paylaş

evet abi bitirdim sezonu.

valla herşeyi dozunda bırakmak lazımmış lafı ne kadar doğruymuş görmüş oldum tekrardan. ilk 2 sezondan sonra şu baya çöp gibi geldi, duygusallıktan vuralım demişler, araya lgbt geyiği + çok sevildi diye dustine ayrı arc yapıp oradan sempati kasılmış. 

sanırsam bu 80leri iteliyelim geyiğine doyduk, teşekkürler netflix.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...